Skocz do zawartości

[e30] Piotrek - szerokie 325i weinrot


kofal84

Rekomendowane odpowiedzi

wczorajsze podejście do montażu MHW się nie powiodło bo zaginął mi odpowiedni klucz, wobec tego szybki zakup małego zestawu w retro genialnym pudełku, metalowym, a nie gównianym plastiku

p4251426.jpg

p4251432.jpg

 

po chwili lampy na miejscu, różnica jest jak dla mnie ogromna, te lampy z tym kolorem robią dużą różnicę :)

p4251423.jpg

p4251417.jpg

p4251411.jpg

 

dla spostrzegawczych z przodu nowe koło na sezon :P:P:P

 

dla przypomnienia na serii tył wyglądał tak:

dsc6171e.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skorki sa naprawde w pyte:) JAk moje tylko ze ladniejsze z tego co widze;) pisales ze regenerowales skorki. Tez mam juz to za soba ale chcialbym widziec z ciekawosci czym regenerowales?

 

tak, ale nie polecę Ci, szpachla za żadka, farba dzisiaj zauważyłem że barwi gołą skórę, jak się np. koszulka podwinie, z allegro, quizcars czy jakoś tak to się nazywało

 

jakieś fotki z 3er'a po szybkim ogarnięciu po zimie, w dalszej kolejności uzupełnienie paru detali plastikowych, spinek itp.. dokładka is, kratka w pas, i ogarnięcie syfu pod maską

 

pzdr

 

ps. kto nie był niech żałuje, genialna impreza :)

 

3e10n.jpg

3er6.jpg

3er3.jpg

3er9.jpg

3er1.jpg

3er4e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Autko jest super i w pełni trafia w mój gust a przede wszystkim robi tu furorę kolor-czy aby na pewno to ten kolor, który piszesz? Wiadomo zdjęcie może rzucać inną barwę bo wydaje mnie się, że to CALYPSOROT hehe :wink: , o którym zresztą marzę :!:

 

AZEV w dobrym rozmiarze i szacie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 9 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...