Skocz do zawartości

[E36] coupe by RYBA


Rybka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie nie, to tylko przymiarka bo chce wcześniej zrolować rant wewnętrzny błotnika. Potem zdejmuje i do lakierowania.

i dobrze i źle robisz za razem.....

Jak będzie lakierowany osobno to nie miej pretensji do lakiernika że odcień się różnić będzie mógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dobrze i źle robisz za razem.....

Jak będzie lakierowany osobno to nie miej pretensji do lakiernika że odcień się różnić będzie mógł.

A co to ma do rzeczy ??? Przecież kolor dobiera się przed malowaniem a nie w jego trakcie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rybka, Orzeł pytał, bo chodziło mu zapewne o cieniowanie na elementach w poblizu blotnika - w przeciwnym razie jest prawdopodobieństwo, ze kolor bedzie sie roznil

No to się zgadza, ale i tak trzeba jakoś domalowac miejsca trudno dostępne które przy założonym błotniku nie da się ogarnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ma do rzeczy ??? Przecież kolor dobiera się przed malowaniem a nie w jego trakcie ...

to ma do rzeczy że jak zawieziesz sam błotnik do lakierowania ( czyli było by robione na ostro) to masz prawie pewne że kolor będzie się różnił a to dlatego że potrzebne jest :

 

cieniowanie na elementach w poblizu blotnika

 

No to się zgadza, ale i tak trzeba jakoś domalowac miejsca trudno dostępne które przy założonym błotniku nie da się ogarnąć

i dlatego napisałem że z jednej strony dobrze że będzie a z drugiej źle z tym że ściągnięty. Normalnie lakiernik powinien strzelić w kolor wnękę błotnika- założyć na auto i przelecieć z cieniowaniem na pozostałych elementach. I dopiero wtedy masz 100% pewne że kasy nie wyrzucisz w błoto .

Zrobisz jak chcesz tak po za tym- to tylko moja rada i sugestia

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Åukasz a co z lakiernikiem masz jakiegoś naprawdę dobrego lakiernika zeby nie było róznicy w odcieniu? Bo ja również wymieniłem błotniki . Jednam mam mega stres ze lakiernik nie dobierze idealnie lakieru. A róznicy w odcieniu dla mnie nie jest dopuszczalna.

W Żywcu dokładnie wieprzu masz magika od lakierowania Marcinie gość robi do niemiec same klasyki. a byłem oglądałem sam robiłem u niego błotnik i jestem zadowolony jak mało kto. 😀

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A więc nastąpi zmiana frontu na polift...wiem, wiem, będzie teraz że "przecież to przedlift więc po co takie zmiany"...długo się zastanawiałem i decyzja zapadła, nieodwracalnie :twisted:

Miałem po drodze małe przygody bo grill przyszedł uszkodzony ( zagięty nad lewą nerką )

 

rqsehvyj.jpg

 

Na szczęście sprzedawca okazał się bardzo uczciwy i przysłał drugi bez jakichkolwiek uszkodzeń. No i co najważniejsze wpadają do kompletu spryskiwacze reflektorów :mrgreen: .

 

wgrhlqrt.jpg

 

cjtnsdxn.jpg

 

Wyrwałem również kompletną wiązkę podgrzewanych foteli, wyjętą idealnie po pinach, zero cięcia :) I wygłuszenie maski które u mnie niestety coś zjadło :-P

 

66p6lofk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...