Skocz do zawartości

[E36] coupe by RYBA


Rybka

Rekomendowane odpowiedzi

na drugiej fotce drzwi wyszły jakby były w innym odcieniu 

I właśnie Kujon to jest to o czym wcześniej pisałem, mimo iż stan lakieru jest nie najgorszy to niestety są błędy wcześniejszych postępków z malowaniem. Dlatego też auto kwalifikuje się całe do malowania ;) Na żywo jest to mało zauważalne ale kufa na zdjęciach zawsze wychodzi :?

 

Nie wiem co robią trytetki na wydechu, ale nie wróżę im długiego życia.

Poza tym te paskudne obejmy do wyjebania, po co tam łączyć wydech...

 

pozdro

Kamil trytytki były tylko przy montażu wydechu ( kwestia uszczelnienia na paście ) , teraz ich już tam nie ma ;) , Masz rację z tymi obejmami ale jest to rozwiązanie chwilowe ponieważ w sezonie uśpienia ( zima ) będzie całość wydechu wykonana z kwasu...

 

Myślę że w kolejnym sezonie będzie wszystko "prawie" dobrze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Tak się skończyły ostatnie poczynania na orszaku weselnym kumpla :-P :razz: :-P

 

gourh7o7.jpg

 

Wybór padł na Hankook Ventus v12 evo2, bardzo fajnie się ułożyła i wskoczyła bez problemu przy pierwszym strzale bombą :mrgreen:  Tak że polecam

 

nw4hdirk.jpg

fevzr7e6.jpg

z8imzm3w.jpg

jryle3py.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

a jest dostępny nowy w ASO i ewentualnie w jakiej cenie ? jak kupowałem nowe do E46 to były po 900 z haczykiem wg mnie bardzo dobra cena

1033zł szt. to jednak sporo. Nie mam ciśnienia więc lewy cierpliwie znalazłem w świetnym stanie, myślę że prawy też się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1033zł szt. to jednak sporo. Nie mam ciśnienia więc lewy cierpliwie znalazłem w świetnym stanie, myślę że prawy też się znajdzie.

1k za nowy oryginalny błotnik tj wg mnie mało, nie twierdze że 1k tj mało pieniędzy ale w skali tego ile na dzień dzisiejszy kosztuje zbudowanie kebaba na poziomie czy przyzwoite koło 6k w góre, markowy gwint 3k w góre, vadery z obszyciem 7k w góre , a gdzie lakier, dodatkowe frykasy szpera, lampy, głupi spojlet class 2 wołają po 1,5 w górę to powiem wam że błotnik nowy z pudełeczka ASO za 1k tj w moim uznaniu nic a jednak buda to buda jest najważniejsza ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Åukasz a co z lakiernikiem masz jakiegoś naprawdę dobrego lakiernika zeby nie było róznicy w odcieniu? Bo ja również wymieniłem błotniki . Jednam mam mega stres ze lakiernik nie dobierze idealnie lakieru. A róznicy w odcieniu dla mnie nie jest dopuszczalna.

 

mam tyle, że pod Krakowem bardzo, bardzo dobrego. Bierze 500zł od elementu, ale naprawdę profi robota. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Åukasz a co z lakiernikiem masz jakiegoś naprawdę dobrego lakiernika zeby nie było róznicy w odcieniu? Bo ja również wymieniłem błotniki . Jednam mam mega stres ze lakiernik nie dobierze idealnie lakieru. A róznicy w odcieniu dla mnie nie jest dopuszczalna.

Polecam TDT Classic Cars z Zagórnika koło Andrychowa. Co do dobrania lakieru to wiem że może być ciężko, ja generalnie planowałem malowanie całego auta ale niestety przed tym sezonem się nie uda..:(

 

1k za nowy oryginalny błotnik tj wg mnie mało, nie twierdze że 1k tj mało pieniędzy ale w skali tego ile na dzień dzisiejszy kosztuje zbudowanie kebaba na poziomie czy przyzwoite koło 6k w góre, markowy gwint 3k w góre, vadery z obszyciem 7k w góre , a gdzie lakier, dodatkowe frykasy szpera, lampy, głupi spojlet class 2 wołają po 1,5 w górę to powiem wam że błotnik nowy z pudełeczka ASO za 1k tj w moim uznaniu nic a jednak buda to buda jest najważniejsza !

 

Rację masz, nie powiem..Ale jak znajdę zdrowy używany to nie widzę konieczności zakupu nowego. W tej kasie mam już na prawdę zdrową używkę razem z polakierowaniem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...