Skocz do zawartości

[E36] coupe by RYBA


Rybka

Rekomendowane odpowiedzi

nowa seria ma dodatkową regulację

obniżając auto stawało się twarde zawieszenie, podnosząc robiło się miękkie.

Teraz można obniżyć sprężyną i zrobić twarde auto, kręcąc dolną regulację podnosimy auto bez wyciągania tłoku (troche zamotałem - ale myśle że skumacie :D )

 

nowa dostawa tuningartów do E36 E46 05.04.2013

 

zapraszam

 

http://www.tuningshop24.pl/advanced_search_result.php?search_in_description=0&keywords=gwintowane+tuningart&x=0&y=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo ze uuwielbiam żółte halo to kolor oklejanych do mnie nie przemawia, dlatego wróciłbym od białego

 

CO?!!!!!!!

Co Ty mówisz wogóle?

uwielbiam ale kolor foli nie przemawia?!

czym ten kolor różni sie od ori!!!?

chyba cena, nie sztuka jest wyje... kasę na ori yellow po to żeby na forum szanowali :mrgreen::mrgreen:

 

oklejaj na żółto jest za***iscie

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba cena, nie sztuka jest wyje... kasę na ori yellow po to żeby na forum szanowali

 

Raczej chodzi o to, że może ktoś sam ze sobą się chu**wo czuje jak sobie takie coś zrobi/kupi, a nie o to, żeby na forum był "szacunek"..pojawił mi się na twarzy poker face jak przeczytałem ten komentarz..

 

I racja, nie sztuka wywalić hajc, sztuka to znaleźć i wyszukać na drugim końcu świata po lepszej cenie :wink:

 

Ja jestem mimo wszystko za 1 lub 3cią opcją :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założony gwint na przód ale trzeba będzie skręcić bo dalej wysoko. Nie wiedziałem jak się ułoży więc zostawiłem ok 3cm jeszcze regulacji w dół. Jest lepiej ale nadal wysoko. Po świętach skręcę na maksa, zobaczymy co wyjdzie. Ogólnie myślałem że jak zostanie te 3 centy to i tak będzie mocno na dole :? Tak to wygląda :

 

 

fcea37176c16dbb8med.jpg

ff891fcc143647b7med.jpg

10e05b1b6f47c175med.jpg

f65e8adfa231ceefmed.jpg

494c4901d5a89c8cmed.jpg

8de41911bddad833med.jpg

74a64a69aad8a71bmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...