Skocz do zawartości

[E36] coupe by RYBA


Rybka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miałem określonego celu, miały być zadbane i sporty, trafiły się półskóry i są :-P

Wczoraj założyłem dwie oponki na letnie koła i tak, kupowałem w pojedynkach i jedną kupiłem dunlopa sp sport 9000 a drugą sp sport 9090, opony wizualnie niczym się nie różnią ale po założeniu okazało się że się jednak różnią, inaczej się naciągnęły, jedna ma mniejszy naciąg druga większy :cry:

 

bf8fd3d692fb9bbcmed.jpg

702e8ee50d9b0990med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne autko i zmiany jak najbardziej na plus :wink: musi się różnić ich sklad mieszanki w obu oponach dlatego różny jest naciąg

 

Też mi się tak wydaje bo opony przed założeniem stojąc obok siebie niczym się nie różniły.

Będą jeszcze dwie o tym samym rozmiarze na przód więc też będę musiał szukać w pojedynczych i znowu kupić jedną 9000 i jedną 9090 :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w ramach wolnego czasu postanowiłem przeprać fotele, na wiosnę i tak chyba pójdą do jakiejś profi pralni ale chciałem choć trochę je ogarnąć bo mi działały na nerwy te plamy :evil: Wiele na tych fotkach nie widać :-P ale jest dużo lepiej :P

 

PRZED :

 

3cd410a22f796c54med.jpg

 

I PO :

 

6c3303b212fde7d0med.jpg

5ce8555337155455med.jpg

 

 

 

I taki pogląd jak będzie, ramka z napisem BMW już zamówiona :P

 

2ece02cf4f4510d6med.jpg

178bdad270206964med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wywaliłbym yellow'y i wstawił z krzyżami :wink:

 

Kurcze miała być zmiana ale chyba na razie jednak yellow zostaną :-P A byłem prawie że przekonany do zmiany :-P . Poczekam do sezonu, jak wskoczy letnie koło, gwint to się wtedy się okaże czy fajnie się komponują z całością :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Moja cierpliwość oczekiwania na wiosnę się skończyła :evil: i dziś założyłem letnie koło :-P . Samochód i tak rzadko jeździ ostatnio więc jakoś przetrzymam te ostatnie oznaki zimy :wink:

 

To na szybko, jak się pogoda zrobi i wskoczy gwint to myślę ze znajomym fotografem zrobić coś fajnego, jakąś profi sesję :-P . A na przedsmak to :

 

 

129e5a5dbd0193e3med.jpg

e126a3ff17fdaee5med.jpg

a8d6006cfe48d5fcmed.jpg

68a2e2d000d24c9bmed.jpg

3a4536fbde04ab95med.jpg

ef042abcf21405a8med.jpg

a4a9d4dab5d1347bmed.jpg

873fbac10a5ade60med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jaki gwint wpadnie :D?

 

 

Bardzo dobre pytanie... TAT MTS FK ? Wiedz że sezonówki...

AP nie miałem ale podobno tył miększy od w/w.

 

Najlepiej kupić przód budżetowy i tył wyrzeźbić z czegoś twardego.

 

Chyba jednak jeden z wyżej wymienionych. Ostatnio bardzo mało nim jeżdżę i jak na moje potrzeby do wolnego kulania się na razie wystarczy. Ma być NISKO, autem nie latam co dzień do pracy więc na komforcie specjalnie mi nie zależy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma być NISKO

 

 

Czyli będzie tarło..... ale nie martw się... Tym co piszą że nie przyciera też przyciera.

 

Trudno, najwyżej pasażerów nie będę woził :twisted: polecą za autem, w końcu trzeba mieć jakieś priorytety :mrgreen:

 

Firing też tak właśnie myślę, na moją częstotliwość wyjeżdżania z garażu powinno wystarczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj... najpierw mechanika... potem mody... bo co z tego że podjedziesz na gwincie z kołem jak pod machą "burdel" ? cały czar pryśnie... :]

 

Powinieneś być zadowolony z tego AP na przód.... ja jestem teraz na etapie szukania czegoś na tył. Usłyszałem kilka wariatów:

 

Koni Sporty regulowane + Springi twarde.

B8 seria + springi twarde.

używane B6/B8 po zerkopolu + springi twarde.

 

Jak coś mi się wyklaruje i coś zakupię to podzielę się.

 

 

Miałem FK na tyle i dobijało... generalnie było za miętko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...