Skocz do zawartości

[E36] coupe by RYBA


Rybka

Rekomendowane odpowiedzi

Nerka idzie na czarno, ma zostać mega czarno na przodzie. Spryski kupiłem bez modułu, ale finalnie chce to podpiąć tak jak być powinno.,.Dziś wreszcie udało mi się kupić prawy błotnik w bdb stanie. Teraz myślę czy brać się za te błotniki w tym sezonie czy odpuścic...Auto miało być malowane tej zimy ale budżet nie pozwolił i na kolejną zimę idzie na 100% cała do lakierowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryba, poczekaj do zimy i pomaluj wszystko razem. ;) Aż ciężko mi się będzie przyzwyczaić do tego frontu z polifta u Ciebie :P

 

Ja tez chyba zaloze do cabrio spryski. kolega chce mi sprzedac caly ori pas przedni wraz ze spryskami silniczkami zbiornikiem itd za 150zl chyba dobra cena

 

Jak byś zmienił zdanie to Ja chętnie przygarnę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
  • 2 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
  • 10 miesięcy później...
Dnia 18.12.2017 o 20:46, Rybka napisał:

Trochę zastój się zrobił w temacie. Parę drobiazgów się uzbierało od ostatniego posta, ale dajcie jeszcze trochę czasu... będzie nie długo przebudzenie ;)

Dzieję się coś tym autem i gdzie jest to przebudzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Siema ludzie. Otworzyłem temat odnośnie cabrio, to i tutaj pasowało by się odezwać. Coupe jest i ma się świetnie. Sporo się działo pod nieobecność na forum, w tym czasie samochód przede wszystkim otrzymał cały nowy lakier. Poza tym sporo drobiazgów, uszczelek uszczeleczek i masę innych pierdół :wink:

Największym osisgnieciem po tych wszystkich latach jest to, że samochód został doceniony na tegorocznej edycji GF Chotowa otrzymując największe możliwe wyróżnienie i trafił do grona SYNDYKAT ELITE :grin:

 

Na dzień dzisiejszy wygląda tak. I jeśli chodzi o wygląd to już nic się tutaj na pewno nie zmieni. Osiągnąłem to co chciałem 8-)

FB_IMG_1636792051192-01.jpeg

IMG_20211113_091936-01.jpeg

IMG_20210605_164327.jpg

IMG_20210605_164314.jpg

IMG_20210606_112350.jpg

IMG_20210611_141137.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu pewnie myśli że jak już jest oreo to znaczy że auto już jest Perfekt.... Nic bardziej mylnego. 

Wtedy dopiero człowieka zaczynają wk....iać nawet najdrobniejsze niedociągnięcia. Ja teraz w tym przypadku będę chciał takie tematy poprawiać. 

W związku z tym coupe dostała nowe nowe nakładki na progi. Niestety z samym napisem M nie są już dostępne w ASO. W następnej kolejności plan na uszczelki drzwi, ale muszę się do tego psychicznie przygotować :roll:

IMG_20211110_215516.jpg

IMG_20211110_215544.jpg

IMG_20211110_215548.jpg

IMG_20211110_221321.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Rybka napisał:

Wielu pewnie myśli że jak już jest oreo to znaczy że auto już jest Perfekt.... Nic bardziej mylnego. 

Wtedy dopiero człowieka zaczynają wk....iać nawet najdrobniejsze niedociągnięcia. Ja teraz w tym przypadku będę chciał takie tematy poprawiać. 

W związku z tym coupe dostała nowe nowe nakładki na progi. Niestety z samym napisem M nie są już dostępne w ASO. W następnej kolejności plan na uszczelki drzwi, ale muszę się do tego psychicznie przygotować :roll:

IMG_20211110_215516.jpg

IMG_20211110_215544.jpg

IMG_20211110_215548.jpg

IMG_20211110_221321.jpg

IMG_20211109_221948.jpg

Super detale, szkoda jednak, że nie ma już w ASO ///M, druga sprawa to ja jestem jakiś je*niety i padło mi na oczy czy ty masz camber tylko od strony kierowcy? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, DzikuCMS napisał:

Super detale, szkoda jednak, że nie ma już w ASO ///M, druga sprawa to ja jestem jakiś je*niety i padło mi na oczy czy ty masz camber tylko od strony kierowcy? :shock:

Zdecydowanie padło Ci na oczy :-P

Camber jest na wszystkich czterech kołach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pioteresz napisał:

Chyba ostatnie zdjęcie komory co wrzuciłeś to cabrio :grin: i na nim rzeczywiscie widać jednego cambera

O kurde fakt :lol:

13 minut temu, DzikuCMS napisał:

Czyli jednak miałem rację :grin:

Przepraszam, jednak wszystko ok z Twoim oczami. Już to poprawiam :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Pyk następny gracik ;-)

Uprzedzając pytania

Tak, świadomie wszystko skonfigurowałem jak widać na zdjęciach. Począwszy od wyboru wskazówek, skalowania itp aż do ekonomizera a nie czujnika temperatury oleju. 

20220211_203203.jpg

20220211_203208.jpg

20220211_203217.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...