Skocz do zawartości

[E36] coupe by RYBA


Rybka

Rekomendowane odpowiedzi

Chłopaki mam takie pytanie. Jaki by zastosować dystans do 8.5 ET13 "17" na tył żeby maksymalnie wyjść na zewnątrz ale bez ingerencji w nadkola. Dodam że opona będzie docelowo 205/40 i chciałbym auto móc przy tym w miare nisko opuścić. Na przód myślę o oponie 215/40 ( bo mam taki zestaw ) i to samo pytanie.

Co myślicie ? :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rybka318, kolego juz milion razy była mowa ze 8,5 et13 na tyle w seryjne nadkola nie wchodzi a co dopiero z dystansem...

 

Chyba trochę przesadzasz, robiłem przymiarkę na 215/40 na tyle i tarło tylko odrobinę, auto na razie jest na czerwonych SACHSach ale myślę że przy gwincie i lekkim negatywie i 205/40 nie było by problemu nawet z 10mm dystansem.

Z tego co właśnie czytałem ( może nie milion postów ) to chlopaki piszą że takie koło z taką oponą w E36 daje rade

Ale też nie mam pewności dlatego pytam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to dobrze tylko teraz halogeny nie pasują wcale za mocno się odcinają od reszty.

 

No cholera cały czas mi się Yellow podobało ale teraz z Black Hella i ogólnie ciemnym frontem zaczyna to chyba nie grać :-( Chyba spróbuje stary komplet hallo lekko przydymić i założyć dla porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałęm do wczoraj drogowe i halo na żółto tylko niestety Panowie Policjanci zagrozili zabraniem mi dowodu i pokaźnym mandatem karnym. Więc jutro wracam do BH i białych halo.

Ale u Ciebie to od razu widać żę się to wszystko przestało zgrywać, po części robi to kolor lakieru przy czarnym tak by się to nie rzucało w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji pięknej pogody nachodzi coraz większa chęć na letnie koło :mrgreen: . Niestety trzeba jeszcze poczekać. Ale zapadła decyzją o przemalowaniu rotorów. Chciałbym uzyskać jakiś fajny srebrny kolor, jak zwykłe alu.

I tu pytanie, może ktoś poleci coś żeby ładnie grało z polerką rantów, z jakiej palety szukać itp. bo wiadomo, srebrny a srebrny to nie zawsze to samo :P

 

Moje koło wygląda aktualnie tak :

 

15fb4431a31285fbmed.jpg

4695414622a9715dmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
felgi ładne ale strasznie kruche miałem takie ale długo nie wytrzymały naszych polskich dróg i twardego zawieszenia

 

 

ja mialem takie same acs , pozniej 3tlg i jakos mi nie pekaly ani sie nie giely . wiec moze miales rzezbione ze taki byl problem z tymi kolami ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felgi ładne ale strasznie kruche miałem takie ale długo nie wytrzymały naszych polskich dróg i twardego zawieszenia

 

 

ja mialem takie same acs , pozniej 3tlg i jakos mi nie pekaly ani sie nie giely . wiec moze miales rzezbione ze taki byl problem z tymi kolami ....

 

Możliwe że masz racje może były spawane czy coś w tym stylu ja je szybko nabyłem i szybko pozbyłem bo krzywiły się co chwile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...