Skocz do zawartości

[E36] coupe by RYBA


Rybka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam z chinczyka i pasują. A na pewno mówimy o tych samych ? Bo jest też na olx szrot za 160zł opisany jako beton :-)

 wrzucę fotki

 

to są te

http://olx.pl/oferta/sprezyny-tyl-tylne-bmw-e30-e36-i-e46-customowe-CID5-IDb1Zbr.html

 

a gwint jest TuningArt różnica na średnicy to 5mm muszę dorobić regulację taką

a8eaf11d5af4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się dzisiaj trochę pojeździć. Stwierdzam że hamulce 330ci zajebiśc*e dają rade, zdecydowanie inaczej samochód się zatrzymuje. Sprężyny tylne beton max, zero przytarcia jak na razie. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tych posunięć :twisted:

 

piblvnv3.jpg

6bqtl63g.jpg

8u3rymv2.jpg

z6le4ll7.jpg

mngbtllb.jpg

bfm5jjnn.jpg

4gyjkqoc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duza roznica w dyskomforcie na tych betonowych springach?

da sie jakos przezyc czy uciazliwe do codziennej jazdy?

Takiej sprężyny to raczej nie polecał bym do codziennej jazdy :mrgreen:  Chyba że masz mocne nerwy i dobre drogi :-P  Jest sztywno, na prawdę ;)

 

To teraz z przodu wywal te dystanse 3mm obniż o te 0,5cm tak jak bylo i bedzie kropka nad "i" ze spasowaniem:)

Na stammka springach przycierało rozumiem a tu cisza na tych?

No tak spróbuję zrobić i zejść to 0,5cm. Stamka springi są na prawdę bardzo dobre i bardzo twarde, nie można na nie nic złego powiedzieć. Ale te ku*wa są twardsze :twisted:

 

dystans musi byc po hebel z 330stki  zaczepia o srubki w rennsporcie

Nie do końca bo założyłem koła bez dystansów i na podnośniku nie tarło, była przerwa na 1mm :mrgreen: . Będę sprawdzał jeszcze. Chyba były dwa rodzaje rotorów ACS, inne dla 5er i inne dla 3er. Ja mam te z bardziej "korzystnym" ET i stąd  chyba powód że mi nie tarło o śrubki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Odkurzam trochę bo cicho tu :-P  Generalnie z modów nic ciekawego się nie dzieje więc chociaż parę fotek w ramach dowodu że auto jeździ i ma się dobrze :mrgreen:

 

Ostatnio miałem wielką przyjemność być na weselu naszego przyjaciela Sebka, było świetniaście.....a 4 kebaby w korowodzie weselnym porobiły sporo zamieszania i "DYMU" w Sobieniach :mrgreen:

 

4ne3cbpt.jpg

3wr8bpdj.jpg

lloiwvrn.jpg

sch3d96v.jpg

b7zkeziw.jpg

 

I parę ujęć z Moto Show Andrychów, zgarnąłem nagrodę za felgę zlotu, punktacja 10/10 :-P  Mimo iż konkurencji jakoś tak nie było to cieszy :mrgreen:

 

 

78c2e4vk.jpg

w5j8rt3z.jpg

tr47oz8p.jpg

8fwwywsu.jpg

i3u2kcut.jpg

 

 

 

mwy5ffan.jpg

7kgladfc.jpg

h9vj5lyj.jpg

g6fddkup.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywaliłem nieszczęsne 3mm dystanse z przodu i na szczęście śrubki nie obcierają o jarzmo :-P  ale żyletki między nie nie włoży :mrgreen:  Auto poszło przodem 1cm niżej i stwierdzam że teraz jest bardzo dobrze bo przód był zdecydowanie za wysoko względem tylnego spasowania

 

rip9izbc.jpg

7kfc5ekj.jpg

huz76ewz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...