Skocz do zawartości

[E36] coupe by RYBA


Rybka

Rekomendowane odpowiedzi

Rybka oglądałem Twoje fotele po szyciu i Ty masz oparcie i zagłówek z przedlifta a dół fotela z polifa ?

Wiesz co ja mam przedlifty, ale co do spodów to nawet nie wiem, wizualnie były jakieś różnice dołów fotela ? wiem że jedne miały opisane rysunkiem dzwignie regulacji a drugie nie, i w sumie tyle ;p

 

A odnośnie auta to zamontowane już nowe rozpórki STAFFA przód i tył

c8edwp4m.jpg

hx4u6ryp.jpg

 

Mam już też taśmę do podpięcia multifunkcji, trzeba tylko poczekać na jakiś wolny wieczór :P

 

o7urn7qh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Auto miazdzy, jestem pod wrazeniem calej przemiany, gratki! Jeszcze tylko silnik doloz do tych list progowych z eMki :D

Jedyne dwie rzeczy ktore by mnie draznily, gdyby to bylo moje auto, to sznycle (bo sa na kazdej e36  :-P) i to przeszycie na boczkach troche inaczej mogo by sie konczyc, ale najwazniejsze, ze wlascicielowi sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto miazdzy, jestem pod wrazeniem calej przemiany, gratki! Jeszcze tylko silnik doloz do tych list progowych z eMki :D

Jedyne dwie rzeczy ktore by mnie draznily, gdyby to bylo moje auto, to sznycle (bo sa na kazdej e36  :-P) i to przeszycie na boczkach troche inaczej mogo by sie konczyc, ale najwazniejsze, ze wlascicielowi sie podoba.

Boczki faktycznie mogły być inaczej przeszyte, ale ten temat już przerabialiśmy w tym temacie :-P

 

Sznycle w każdym e36 ? Hmmm, powiedział bym w kilku na tym forum, bo ile mijasz na co dzień e36 na ACS rennsport ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne dwie rzeczy ktore by mnie draznily, gdyby to bylo moje auto, to sznycle (bo sa na kazdej e36).

 

Szczególnie, że są tyle warte co przeciętne e36... Ja to już rzygam nimi. Ostatnio Lanos jechał na takich kołach. Normalnie wysyp ich :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...