Skocz do zawartości

[E36] coupe by RYBA


Rybka

Rekomendowane odpowiedzi

Auto bardzo ładne, ale mi osobiście taki kolor rotorów nie odpowiada ;)

 

No i poniekąd dobrze :mrgreen: Gdyby się nam wszystkim podobało to samo to nic ciekawego by sie na tym forum nie działo :wink: . Oczywiście pisze to w formie żartu dober ,żebyś tego źle nie odebrał piwo

 

A tak poza tym to jak myślicie, nadaje się już do PD ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

SEBASTIAN29, myślę że dopiero jak wnętrze będzie słuszne.., :wink:

Młody92, masz rację, zdjęcia robią mega efekt autka ale z zewnątrz już na prawdę nie wiele brakuje. Auto właśnie pojechało z powrotem do lakiernika na powtórne malowanie tylnej klapy ( wyszły lekkie cienie ) oraz na dokładne spasowanie elementów, szczelin itp. Było to zrobione troszkę "na szybko" z powodu Rock & Low w Tychach więc teraz trzeba dopieścić. Co do GT Class to odpada, podoba mi się w wielu projektach ale u mnie nigdy nie zawita :wink:

Środek pomału zacząłem, pod koniec tygodnia odbieram świeżo obszyty sufi oraz serducho ( mam nadzieję że kiera wyjdzie jak fabryka wypuściła ).

Reszta planów co do środka już pisałem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Szczegóły ale zawsze coś. Kiera w końcu obszyta i razem z nią sufit świeżo obszyty na "czarno" :twisted: I oczywiście wszystkie elementy podsufitki zamienione na czerń. Foto z montażu garażowe ale coś tm zobaczycie :-P

 

Jedyny minus teraz to poducha, odróżnia się od kiery :|

 

 

n2mzxzlb.jpg

2ijlo8ek.jpg

q9a82itb.jpg

u9wbb8gj.jpg

9lkwiint.jpg

zq4xhuv5.jpg

 

 

I jest czarnoooo :twisted:

 

u6acrlkc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Luuudzie, doradźcie....Wiem że co człowiek to będzie inna sugestia ale mam mocny dylemat. Jaki kolor Vaderów do mojego wnętrza ? Mam 2 opcje na oku, czarne i jasne ( taki krem )...Już byłem przekonany do czerni ale dzwoniłem do typa który ma te jasne, twierdzi że po renowacji i że nie będą wyglądać jak przed zabiegiem już po miesiącu użytkowania

 

Wrzucę wam link, z tym że te jasne mają kiepskie zdjęcia...

Czarne :

 

http://olx.pl/oferta/vadery-m3-e36-CID5-ID7P2Lf.html#c988b511e8

 

Jasne

 

http://allegro.pl/vadery-bmw-m3-e36-skora-m-pakiet-komplet-i4681155468.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...