Skocz do zawartości

[E36] coupe by RYBA


Rybka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Fajne te fotki z spontanu i tak jak mówi MAREK GERMAN jasny srodek do tego i będzie zamiatać :twisted:

 

Myślę nad tym intensywnie. Ale jak powszechnie wiadomo "to nie są tanie rzeczy" :mrgreen: A nie chcę kupić jakiegoś "padła" tylko pop to żeby pokazać że mam Vadery. Albo będą to Igły ( w co najmniej bdb stanie ) albo coś w dobrych pieniądzach i obszywam na nowo. Tylko tu też jest kwestia komu to zlecić. Bo jak czasem widzę nowo obszyte wnętrza i to nie za małą kasę to ku*wa ręce opadają...Tak że dajcie jeszcze trochę czasu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Uszczelki w klamkach koniecznie wymień :shock:

40zl szt w aso.. Wymiana banalna w 5 minut

Bardzo duzy postęp przy aucie!

Pozdro :wink:

 

MALEC natchnąłeś mnie do działania, uszczelki zamówione :-P Kolejną bolączką są te nieszczęsne metalowe listwy wokół drzwi :evil: ku*wa takie są już zmęczone a cena w ASO powala, ale chyba i tak się nie obędzie bez kupna nowych :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto wymiata ! Zdjęcia bardzo dobre. Tylko naklejki na tylnych, bocznych szybach psują bardzo efekt jaki samochód robi.

 

Napis 'BMW-Syndykat' na ramkach rejestracji wystarczy.

 

Naklejki niestety albo stety na razie zostają, zawsze chciałem takowe nakleić ale czekałem aż auto do tego dorośnie :wink: myślę że teraz dorosło i dla tego zostają, przynajmniej dopóki mi się nie znudzą :mrgreen: . A przytoczę taka ciekawą sytuację, stoję kiedyś pod jakimś tam marketem, przechodzi obok mojego auta dwóch chłopaków którzy przed momentem podjechali Civiciem, mam uchyloną szybę więc jak już są przy moim bmw słyszę tekst : "Kur*a, niezła gleba..." na to drugi : "Ty, beeemaa z SYNDYKATU" :mrgreen::mrgreen::mrgreen: . Jak by tego nie odebrać to było to miłe :-D . Więc powiedz, jak tu usunąć naklejki ? piwo

 

A tak z innej beczki, dotarły do mnie dziś elementy do czarnego sufitu, podsufitka będzie obszyta

 

dfheoukq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...