Skocz do zawartości

[E36] coupe by RYBA


Rybka

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie, chłopaki !!! Nie ma żadnych "targanych" ani "ostrych" nadkoli. Jest zawinięty wewnętrzny rant i lekko pchnięte całe nadkola na zewnątrz.Przetłoczenie zostało, do tego "smaczny" negatyw i wszystko ładnie się zgrywa. Koła były pasowane na 10,5J i 7calowym bębnie i było idealnie. Zmiana bębna na 7,5J nie ma nic do większego ET bo koło poszerza się do wewnątrz, a nawet uzyska się jeszcze ciut lepszy naciąg co za tym idzie można będzie zejść dzięki temu jeszcze ciut niżej :wink: . W połączeniu z BETONEM od Stamka i Koni Sportami będzie to wszystko razem dawało radę i nie będzie jakiejś chamskiej przesady.

Wierzcie mi że staram się wszystko 10 razy przemyśleć zanim podejmę jakąś decyzję w kwestii mojej BMW :mrgreen:

 

 

 

 

Aha, bardzo was proszę, nie porównujcie do Adamka :-P:-P:-P

 

Z tym adamkiem to byl zart :mrgreen:

 

 

To poka zdjecia bo juz sie doczekac nie moge !!! :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym adamkiem to byl zart :mrgreen:

 

 

To poka zdjecia bo juz sie doczekac nie moge !!! :-D

 

Wiem,wiem Marcin :wink:

 

Uwierz mi że już sam się doczekać nie mogę efektu całości jak skończę, ale jeszcze trochę cierpliwości ;) Chłopaki z FelgenGarage robią wszystko żeby efekt końcowy felg był IDEALNY !!! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

NV czyli taki podklad pod suszarke ;) m50 jest motorownia do ogarniecia samemu w garazu a m52 hmm ews.. m54, elektryczny pedal no i wiazka.. podejrzewam, ze auto bedzie wiecej stalo w garazu niz jezdzilo w obecnym setupie to po co wkladac (drogi) oszczedny motor?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła już na aucie, dzisiaj była pierwsza przejażdżka po długim, długim czasie.

Wielkie dzięki dla trzech istotnych osób które poświęciły ostatnio sporo czasu żeby auto wyglądało tak jak teraz wygląda :

- Clasic Garage, za ogarnięcie blacharsko i wizualnie auta, zawieszenie itd. itd

- Felgen Garage, za zrobienie z ACSów takiego cuda

- Popek, za motorownie ;)

 

 

Parę fotek z Rock'N'Low South Elite Promo Movie

 

8wbufkmo.jpg

snhyh3ji.jpg

6ihveogq.jpg

tdq2omql.jpg

ercrmq7d.jpg

nyky5cif.jpg

6pwo2pbo.jpg

482ygzxj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...