Skocz do zawartości

[E36] coupe by RYBA


Rybka

Rekomendowane odpowiedzi

:-P Witam wszystkich. Chciałbym zaprezentować wszystkim moje coupe. Jest to E36 w wersji coupe z silnikiem M42b18.Wyposażenie poza standardem to klima manualna i sportsizy.
Samochód w moich rękach już od kilku latek, ale dopiero jakiś czas temu postanowiłem zacząć wprowadzać auto w jedyny słuszny klimat stylizacyjny :mrgreen: . Wiem że jeszcze dluuuuuuga droga przede mną ale na pewno kierunku nie zmienię i dla tego też postanowiłem założyć u was galerię. Liczę na podpowiedzi z waszej strony bo wiem że lepszych fachowców w klimacie German nigdzie indziej nie znajdę :-D . Od dnia kupna sporo się już zmieniło, zaczęło się od :
-Auto dostało poprawki lakieru i progi i spody zderzaków poszły w kolor
-sprężyny czerwone sachs
-tylne lampy clear red white ( i dzięki bogu to już przeszłość :oops: )

Potem była dłuuuga przerwa w trakcie której zrozumiałem już jak chcę żeby wyglądał mój samochód i w tym czasie auto poprosiło niestety o kolejną odnowę blachy i lakieru. Powędrowało więc do pana lakiernika. Dostało nowy lakier prawie na całość, oprócz dachu i tylnego zderzaka (bo mam co do niego inne plany :-P ). W tym czasie skompletowałem pare fantów, między innymi:
-zderzak przedni M3 ( wlaściwie dwie sztuki bo pierwszy rozbiłem po 2tyg jazdy :roll: )
-listwy szerokie M3
-lampy tylne M3
-nerka w czerń
-tlumik hersteller z przeróbką końcówek pod desing M3
-dokładka zderzaka ala M3 ( narazie, będzie zderzak ori M3 )
-halo na żółto

tydzień temu zakupiłem też felgę ACSa 17 4xJ8,5 ET13

Plany które zamierzam zrealizować do wiosny :
-zderzak tył ori M3
-progi M3
-lusterka M3 ( jeszcze rozważam )
-gwint i dystans na tył ( i pewnie zrolowanie nadkoli )
-lampy black hella ( już do mnie idą )
-ciemniejszy kierunek na przód
-ogarnięcie paru zużytych detali ( np. podszybie, parapety tylnych szybek itp. )

Parę foto z przymiarki felgi, bez przejażdżki bo jednak tył jest za miękki i obciera.
Oceńcie sami :oops:

8331bda96f9f8f98med.jpg
7a86987631fbb269med.jpg
ab685ef7d8947c4dmed.jpg
e81a8ddbbbcb42e4med.jpg
1fa2a5f9753cf480med.jpg
7ab760879abea127med.jpg
86ffd9447e2fadbbmed.jpg
40c38ee804769822med.jpg
841c532a4d54d51amed.jpg
27356cb72b11569bmed.jpg
552a255aab986d71med.jpg
3974af68a85b9fb3med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No środek to jaj nie urywa ;) bidnie trochę, musisz zdecydowanie popracować nad wnętrzem. Kiera, zegar dziadka do wymiany, zamontuj podłokietnik, jakiś komputerek, dywaniki welurowe na lato, tak żebyś się czuł w środku jak RYBA w wodzie ;) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No środek to jaj nie urywa ;) bidnie trochę, musisz zdecydowanie popracować nad wnętrzem. Kiera, zegar dziadka do wymiany, zamontuj podłokietnik, jakiś komputerek, dywaniki welurowe na lato, tak żebyś się czuł w środku jak RYBA w wodzie ;) Pozdro

 

Wiesz co pierwsze chcę jakoś dopracować go z zewnątrz. Jeszcze nie wiem jak dużo PLNów chciałbym zainwestować w środek. To się rozwinie w trakcie, no ale jak pisałeś to "szału nie ma" ale na pewno z czasem się to będzie zmieniać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chłopaki mam takie pytanie. Jaki by zastosować dystans do 8.5 ET13 "17" na tył żeby maksymalnie wyjść na zewnątrz ale bez ingerencji w nadkola. Dodam że opona będzie docelowo 205/40 i chciałbym auto móc przy tym w miare nisko opuścić. Na przód myślę o oponie 215/40 ( bo mam taki zestaw ) i to samo pytanie.

Co myślicie :wstydnis:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...