Skocz do zawartości

[e30] Marcin-e30


marcin-e30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , chciałbym przedstawić wam mój samochód jakim jest e30mz 1987r wąska lampa. Jest to Oryginalna wersja M-technic 1 kiedys z silnikiem m20b25. Auto posiadam od 3 lat.

Tak auto wyglądało w dniu zakupu;

dsc0505zo.jpg

dsc0506ga.jpg

dsc0508j.jpg

dsc0509x.jpg

dsc0510w.jpg

 

A tak auto wyglada teraz po remoncie dążąc cały czas w kierunku GS.

Jest obnizony o -70/-40 tył troche mało posadzony. Sprężyny h&r amortyzatory Koni sport z regulacją twardosci. Hamulce przód to brembo 4 tłoczkowe. I wiele innych udoskonaleń o tym później.

dsc0144xh.jpg

dsc0001ewn.jpg

imag0624z.jpg

dsc0151ji.jpg

dsc0146ix.jpg

 

Piszczie smialo prawde co się wam podoba a co nie , słowa krytyki przyjmę na klatę:)

Na sezon 2013 bedzie odpowiednio szeroka felga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napęd super, wąska super, kolor super, m-tech super, ale zawias to bankowo nie -70, bo za wysoko stoi, przerabiałem -70 u siebie i było niżej i to bez dokładek. Z glebą musiałbyś jeszcze powalczyć. Jeżeli Keskiny to wymyśl 4x9" chociaż bo te 7,5" to wąskawo, choć najlepiej byłoby jakbyś załadował jeszcze przyjemniejszym kołem. Wnętrze mocno średnie, ten jasny kolor zupełnie nie pasuje do koncepcji auta.

Ogólnie jestem bardzo na tak ze względu na to, że wąska i V8, ale o detalach jeszcze pomyśl i pokombinuj, bo auto ma niewykorzystany potencjał :-)

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolę większe auta dlatego nie zaglądam w E30 chyba że coś zwróci moją uwagę.No i zwróciła, moc która musi tu panować :lol: Co do stylu to coś mi tu nie pasuje, ale nie będę się za dużo udzielał bo mam za mało uprawnień żeby rady dawać,ale oglądać lubię i to też lubię.LUBIĘ TO :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srodek za jasny i ładniejsza felga może borbet a całe w polerce , chociaż keskin nie jest zły.
Dlatego Obecny środek wylatuje i bedzie zupełnie inaczej Duzo skóry. Obecnych felg juz nie ma . Planuje na wiosne kupic ac schnitzer lub hamann pg1.

Moim marzeniem jest miec hartge split ale temat bardzo ciężki.

 

Dzis dotarły do mnie Vadery w pełnej elektryce Skóra jest juz dosc mocno zmęczona tak więc bedą obszyte . imag0811f.jpg

imag0812t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziesz montował te vadery w e30??

 

 

jak by co mam rensporty na sprzedaż 8,5 i 9 :wink:

 

Co do Vaderów to jeszcze nie wiem czy zamontuje je w e30 na pewno je przymierze i zobaczę jak to będzie wszystko wyglądać. Szkoda ze 9" Chce 10 na tył ale przecież to nie problem :) Przeslij mi foto i cene na e-mail

ana7785@tlen.pl

A moze ktos ma foto e30 z Vadermi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Temat Vaderów można zamkną po przypasowaniu do auta zle to wygląda i pasażer z tyłu ma bardzo mało miejsca. Vadery sprzedane. Wnętrze zostaje ori sportsize, dziś odebrałem boczki z tapicera .imag1103q.jpg

Silnik przygotowany do wyciągnięcia

imag0997e.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us 1,5 godziny później silnik opuścił swoje miejsce imag0998w.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

imag1104c.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

SILNIK rozebrany, Został wyczyszczony zamówione nowe uszczelki . Czekam na miske olejową ,została wypiaskowana i polakierowana proszkowo. Stare śruby zostaną odnowione.

imag1071l.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Wstępnie wyczyszczony

imag1097n.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

imag1099d.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Pierwsza partia uszczelek na foto brakuje odmy ori bmw

imag1109r.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Po bardzo długim oczekiwaniu dziś dotarło do mnie auto :) do zlotu zostało 2 tygodnie a moje auto w pigułce. Zobaczymy czy zdążę:)imag12021.jpg

 

Uploaded with ImageShack.usimag12031.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Oraz kilka taili do mojej układanki

imag11611.jpg

 

Uploaded with ImageShack.usimag11631.jpg

 

Uploaded with ImageShack.usimag11651.jpg

 

Uploaded with ImageShack.usimag11681.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...