Skocz do zawartości

[E30] 325iC M Technik I


BARABUS

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich .. po dłuższej nieobecności w świecie BMW postanowiłem dłużej z tym nie walczyć i zakupić kolejne BMW... e30... chyba już piąte :)

 

co do BMW... E30 Cabrio, fabrycznie wyjechało z M20B20, jednak poprzedni właściciel zmienił motor na M20B25... i chwała mu za to :D auto dość doinwestowane choć roboty nie brakuje

 

z wyposażenia to:

- oryginalny pakiet MT1 łącznie z progami

- barany... chyba ACS... choć nie mogę się doczytać, dopiero jak silnik wyciągnę to będą szanse coś więcej odczytać

- lampy to BH na przodzie i seria na tyle

- wydech seria z końcówkami z wiejskim napisem ULTER.... nie jest źle, w miarę to wygląda

- OBC 1 i Board komputer... elektryka szyby i lustra.... generalnie prawie standard BMW Cabrio

- jakiś gwint... chyba Supersport + konwersja 5x120

- skóra czarna itp

- BBS RC090 8x17"

- windshot

 

co zrobiłem w aucie na dziś dzień

- nowe oryginalne dywany welurowe.... nie znoszę niewygodnych dywanów :D

- nowe przednie halogeny Hella

- nowe białe kierunki na przodzie

- wymieniony tunel środkowy, panel grzewczy ponieważ posiadały liczne uszkodzenia i zadrapania

- modyfikacja zegarów... czyli wyrzucenie chrom ringów

- zmiana felg na OZ Mito I 9/10x17 ET32

- caberplate na przodzie... bo koła stały wręcz w pozytywie (podziękowania dla Dzidziusia)

 

 

to chyba tyle... a co do zrobienia, oj wiele jeszcze, ale to pomału bo już mi się pisać nie chce :)

 

 

 

 

... w dzień zakupu

201208220642061.jpg

 

obecnie tak wygląda

20120915173306.jpg

20120915173155.jpg

20120915173330.jpg

20121021111026.jpg

20121021111026.jpg

 

międzyczasie takie tam przymiarki...

20121027083104.jpg

... tego już nie ma

 

 

...a to wkrótce będzie :]

20121008171223.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 249
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

fabrycznie wyjechało z M20B25, jednak poprzedni właściciel zmienił motor na M20B25... i chwała mu za to

 

ciekawa zmiana ;)

 

 

Auto mi się podoba, czułem że je kupi ktoś znajomy.

A i RSy siądą dużo lepiej niż Mito, mimo że jestem ich wielkim fanem i miłośnikiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fabrycznie wyjechało z M20B25, jednak poprzedni właściciel zmienił motor na M20B25... i chwała mu za to

 

ciekawa zmiana ;)

 

Też miałem to napisac hahaha :mrgreen:

 

Auto widziałem gdzieniegdzie już wcześniej, wygląda za***iście na Mito, ale zobaczymy co będzie dalej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem autko na zdjeciach z allegro przy okazji sprzedazy mito, moim zdaniem wygląda bardzo dobrze, mito tu nie zbbyt lezy, ale widze ze zmiana idzie w dobrym kierunku, czyli będzie idealny przepis na e30 cabrio, czerwony kolor, mt1 plus rs, idealnie sie wpisuje w moje gusta :wytrysk::mrgreen: czekam na fotki w komplecie z rolkami 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kolektory masz TaT :wink:

 

mówisz ze to TaT ? mnie zastanawia to że są dość mocno zajechane jak na TaT które w sumie robią nie od tak dawna, druga sprawa to mocowanie do głowicy, na listwie a nie każdy oddzielnie, a trzecia to sposób gięcia... porównywałem z ACS i jest identyczny.... no ale w sumie to znasz to auto i poprzedniego właściciela :)

 

 

nowe teile do RS

 

img7503t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...