Skocz do zawartości

[E36] Szofer - 328i


Szofer

Rekomendowane odpowiedzi

Przerobka na BH ciag dalszy....

 

Umyte i na nowo wklejone szkla....

 

3z1u.jpg

 

krzyze + malowanie odblysnikow i soczewek

 

8bsa.jpg

 

Mam szkla do wymiany bo sa strasznie dojechane od kamieni i mi to strasznie przeszkadza :| Da sie cos z tym zrobic ( polerka szkla ?? )

 

Tak to wyglada...

 

f9zj.jpg

 

Wiecej zdjec jutro :wink:

 

A tu mialem problem ze znaczkiem na kierownicy mianowicie jak juz kupilem auto to znaczek byl pogiety. Pisalem do Silesia Parts i okazalo sie ze ten znaczek jest niewymienny :| Wiec postanowilem cos porzezbic...

 

lz2z.jpg

 

Taki znaczek dorwalem... pasowal wymiarowo a jest fajny bo 3D :wink:

 

bfbk.jpg

 

aejp.jpg

 

Musialem wyrownac powierzchnie zeby za bardzo nie odstawal... wykorzystalem nozyk do tapet

 

ax3x.jpg

 

Wkleilem na czarnym sylikonie to szkla i plastiku i fajnie siedzi...

 

c7tq.jpg

 

Wiem ze to rzezba ale cos musialem z tym zrobic bo nie moglem na to patrzec a jedyna mozliwoscia na ori znaczek jest kupienie nowego AirBaga a to mi sie nie oplaca bo i tak w przyszlosci bede szukal serducha z multi :wink:

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiec prace trwaja dalej

 

Foto lamp

 

a6z7.jpg

uej3.jpg

 

Dalem krzyze do dlugich pomalowane przezemnie 4 razy czarnym matem a i tak sie nie sciemnily za bardzo :|

Mozecie mi doradzic co jeszcze mam zrobic zeby to sciemnic??

 

Maska jak widac z przodu pod znacznikem ruszona to jeszce pozostalosc po sarnie uderzonej w tamtym roku. Nie ruszalem tego bo w marcu niebieska idzie do calosciowego lakierowania :mrgreen:

 

i reszta nowosci :

 

- pakiet oswietlenia + zarowki ledowe

 

cypm.jpg

 

- nieodstajacy schowek pasazera z pomaranczowa lampka (stary to byla jakas masakra)

 

b7h4.jpg

 

- nowa guma przeplywomierza

 

97f3.jpg

 

A tu stara :wink:

 

hbd6.jpg

 

- nowy przewód odpowietrzajacy

 

rimu.jpg

 

OLD vs NEW (i dziwic sie ze mialem problemy z pocacym sie silnikiem :mrgreen: )

 

ctzy.jpg

 

A tak wyglada teraz pod maska

 

5dy2.jpg

 

I jedziemy dalej z mechanika:

 

- mialem problemy z drganiem silnika oraz z szarpnieciem przy odpalaniu ktore spowodowalo urwanie lopatek przy wentylatorze ale o tym pozniej :wink:

Wiec szukalem i w koncu znalazlem winowajce:

 

86q1.jpg

 

Poduszka byla zmasakrowna wiec wpadla nowa Lemfordera

 

4b8f.jpg

 

- urwana lopatka przy wiatraku spowodowala to

 

8hku.jpg

 

Ktos by pomyslal ze co tam taka lopatka przeciez to nie moze przeszkadzac w niczym a tu jednak :twisted:

Wpadla wiec nowa pompa wody Rouville z metalowym wirnikiem i nowy wiatrak przy okazji wymienilem plym chlodzacy i filtr paliwa tak zapobiegawczo na zime :wink:

 

Ale z tym filtrem to musze cos wymyslic bo przez glebe co chwile mam urwany uchwyt i przez to filtr jest masakrowany :|

Moze ktos ma jakis patent na to ??

 

Zmiana takze felg zimowych ze stalowek na Stylingi 32 7x15 et 20 z oponami GOODYEAR 195/65/15

 

xpps.jpg

 

- z nowosci jeszcze kierownica serducho z multifunkcja ( narazie zalozona ale niedlugo idzie do obszycia i przyciski do odswiezenia bo troche powycierane)

 

Foty na felgach i kiery dam jak bedzie troche lepsza pogoda bo narazie to Niebieska troche przymarzla mimo ze stoi w garazu ale codzienny dojazd do pracy dal rade:mrgreen:

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystajac z troche lepszej pogody kilka zdjec w swietle dziennym

 

Bawimy sie w uzupelnianie brakujacego wyposazenia z vinu ( niestety )

 

- Kierownica z multi

 

msao.jpg

 

Troche przymeczona ale za to z ori znaczkiem :-P niedlugo idzie do obszycia i odnowy przyciskow :-P

Zostalo tylko radio BMW Business RDS + zmieniarka, ktore zamienie chyba na Business CD lub jeszcze wyzszy model :-P

 

- schowek

 

5zvx.jpg

erf8.jpg

 

- i kola

 

tyh2.jpg

y9fo.jpg

 

Moze felgi nie robia szalu ale napewno lepiej wyglada niz na stalakach :wink:

 

Auto MEGA brudne ale nie mam mozliwosci uwyc na takiej pogodzie pozatym uzywane na codzien wiec i tak zaraz bedzie takie samo :-(

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta kiera to jest o tyle ciekawa sprawa ze kuzyn rozwalil swoje e39 przedlifta a mial w niej serducho z multi wiec szybka wymiana i tak mam;-) a on moja sprzedal i obie strony zadowolone piwo

 

No ujda do przyszlego sezonu :-P bo na nastepna zime moje MK zostaja na zimowki ale pozatym i tak Niebieska bedzie zimowac w garazu :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta kiera to jest o tyle ciekawa sprawa ze kuzyn rozwalil swoje e39 przedlifta a mial w niej serducho z multi wiec szybka wymiana i tak mam;-) a on moja sprzedal i obie strony zadowolone piwo

 

No ujda do przyszlego sezonu :-P bo na nastepna zime moje MK zostaja na zimowki ale pozatym i tak Niebieska bedzie zimowac w garazu :-P

 

A podłączona :-P ? żarcik :wink:

No to wygląda na to że fura jak dostanie nowy lakier to już soli nie zobaczy ? I bardzo słusznie piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Troszke odswieze :wink:

 

I nadszedl czas na najbardziej odstraszajaca rzecz we wnetrzu:)

 

Mianowicie galka zmiany biegow

 

Stara

 

d2hk.jpg

 

I po obszyciu

 

prj1.jpg

 

Wykonanie strasznie kiepskie ale za pozno bylo na poprawe bo nie ja odbieralem od tapicera :|

 

W przyszlym miesiacu do obszycia ida obydwa mieszki ( biegi i reczny ) i raczka recznego :wink:

 

Tylko tera moje pytanie raczke recznego obszyje tak jak galke a co do mieszkow to sie zastanawialem nad

 

- alkantara

- lub skora perforowana

 

Ktore wg Was bedzie lepsze a moze normalna skora??

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatalna jest ta galka i czuje,ze rownie fatalne beda mieszki + reczny...

 

Niestety bylo juz za pozno na poprawe bo nie ja ja odbieralem od tapicera :cry:

Teraz jakos przejezdzi a pozniej wpada jednak nowa :wink:

 

Lub jesli masz jakiegos sprawdzonego tapicera to chetnie skorzystam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...