Skocz do zawartości

[E36] 328i coupe QP by "L@gner"


L@gner

Rekomendowane odpowiedzi

a co myślicie nad felgami... myślałem pomalować środki na biało i lepiej wypolerować ranty ??

 

przezimuj na tych i na nast szon poszukaj innych, no chyba ze te Ci sie jakos strasznie podobaja to maluj. troche pracy i bedzie eleganckie auto ;) zacznij od wydechu bo troche razi po oczach.. powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej przecieżto auto da się odchamićw pół dnia, zakladając zawias koło, zdzierajac folie, blenda i wymieniajac kierunki. Do tego jeszcze godzina zabawy extra z wydechem seryjnym i dokładką zderzaka.

 

niby racja, w stanach domy w tydzień stawiają a w Polsce zrobimy germana w jeden dzień :-P

 

L@gner moim zdaniem lepiej zostawić srebro, bo finalnie i tak trzeba szukać jakiegoś lepszego koła :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje że autko może być dobrą bazą, moje było w dużo gorszym stanie i wydaje mi się że cała satysfakcja jest jak się samemu coś zrobi :wink: tylko że to kosztuje czasami dużo poświęcenia ... no ale dla naszych Bawarek chyba warto nie :mrgreen: L@gner pomyśl Sobie nad jakąś koncepcją tego auta i zacznij działać 3 mam kciuki za Twój wóz :wink: ... a co do tego wydechu ... :lol: nie zostawiaj ani jednej jego części :wink: no nie da rady :-P german to nie w te strone ... Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/felgi-dare-rs-17x8-5-10j-j-5x120-5x112-i2673491798.html tanie i nie pękają tak jak rs'y. Rasowe koło

 

Tak naprawdę zerwij szybko tą folię i te wydechy, felgi poszukaj rynek jest pełen felg z rantem jednoczęściowych, masz całą zimę na szukanie :idea:

 

Mam te felgi i faktycznie są mocne. Dobra podróba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak bym przyciemnił wszystkie szyby ładną folią ?? co o tym myślicie wydech zrobię w nastęnym tygodniu czekam na dokładkę tylą aż przyjdzie a i jeszcze mam pytanie mam do kupienia felgi bbs rc 17 cali oryginały i są na 20 śrub da się dokupić do tego ranty ?? :-P:-P:-P:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

img0684hd.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

 

a więc tak dodałem dokładkę, plaser miodu i oczywiście tak jak mówiliście jest i czarna nerka :D tak jak na foto .

 

dzisiaj mi przyszły halogeny inne i kierunki dymione jak oryginał

 

jutro podeślę totki i jak teraz proszę o kom i podpowiadać co dalej żęby był rasowy german na wiosnę ????

 

pozdrawiam :-P:-P:-P:-P:-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...