Skocz do zawartości

[E36] RED BERRY by Przemek


przemciko

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Trochę odświeżam galerię :) Dawno nic się nie działo , od zlotu w Węgrowie miałem problemy z bębnem w jednym kole gdyż mi popękał dzięki naszym wspaniałym drogą:/

Ale już jest temat ogarnięty. Także niedługo wrzucę kilka fotek z pucharkiem i wpadły dystanse na tył po centymetrze... :)

 

 

A to Takie tam...

 

aimr.jpg

 

 

0umu.jpg

 

 

aqxk.jpg

 

 

PZdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak maniek dystanse z centrowaniem :)

Narazie polatam na dystansach a w zimę albo pomyśle nad zmiana koła albo rozbuduje te co mam, tylne ranty dam na przód a na tył kupię 4'.

 

Sebo nie sprzedaje napewno. Teraz kombinuje coś z wnętrzem już na poważnie ale jak Narazie stoi wszystko na kombinowaniu:)

Dzisiaj byłem umówiony na modyfikacje tlumika to mnie jakąś choroba rozwalila i leze w wyrze :/

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Po chwili ciszy i byciu na odwyku po Germanfescie w Osiecku wziąłem się do działania.

Napatrzyłem się na piękne autka i postanowiłem zrobić ostatni krok w tym sezonie.

 

Zakupiłem środek od jednego z naszych forumowiczów Vayderki :evil:

Na tą chwilę zostają w takim kolorze jak są mimo że są trochę przychetane, a na następny sezon jest plan odziać je nową skórką...

 

Na tą chwilę wygląda to tak.... ( Auto brudne jeszcze po powrocie z Osiecka )

 

aay3.jpg

 

g6ti.jpg

 

zuwr.jpg

 

bdhv.jpg

 

Ps Boczki przód jeszcze nie zmienione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hehe kszyhu rozwaliłeś mnie tym tekstem.... :mrgreen:

 

dahrek: Mam trzy koncepcje i będę musiał się zdecydować : albo ten sam kolor co jest ale czy dywan pasuje?

 

Albo krem taki jak u Brylanta ale czy dywan może zostać?

 

Albo czerwony jak u wollego ale nie wiem czy się nie zleje wszystko razem a tak się oddziela.

 

Do zimy podejmę jakąś decyzje żeby na sezon było obszyte. I jeszcze rozkminka komu dać obszyć :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaj temat a nie tylko fotki oglądasz
hehe kszyhu rozwaliłeś mnie tym tekstem....

 

z ręku na sercu ... faktycznie = sorry, nie doczytałem słowa "podobne" w ostatnim poscie z fotkami.

Tak mi coś nie pasowało, że na wcześniejszych fotach auto miało świetny lakier a na ostatniej bida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z vaderami jest super. Auto już teraz kosi a jeszcze jak obszyjesz wszystko to już w ogóle będzie m.a.s.a.k.r.a.t.o.r. Masę pracy wykonałeś przy tym aucie. Wszystko od podstaw własnymi rękami włącznie ze swapem silnika. Pełen respekt za Twoją pracę i wytrwałość. Efekt jest za***isty a jak widzę, że będzie jeszcze lepiej. Pamiętam to auto przed wszystkimi modyfikacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...