Skocz do zawartości

[E36] RED BERRY by Przemek


przemciko

Rekomendowane odpowiedzi

Rybkaa GT class u Budrysa to nie pasuje ? :D

 

Moim zdaniem to jest kwestia nadwozia. Do sedanów lepiej pasuje GT class.

I właśnie o to tu chodzi, sedan a coupe to inna bajka. U Budrysa leży jak ulał, podobnie jak to było w książkowym sedanie Brodera. Ale w coupe zawsze budzi u mnie mieszane uczucia :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mowilem to juz Przemkowi, ale napisze rowniez tutaj - moze zdejmie :)

mnie ten spoiler wogole tutaj nie pasuje. Auto mega mi sie podobalo bez niego, a teraz zrobilo sie jakies waskie i zgubilo mega zayebista linie. Moze problem tkwi w kolorze, moze w nadwoziu coupe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek - kieruj się tylko i wyłącznie swoim osądem. Nie patrz na to co inni mówią, bo wszystkim nie dogodzisz ;)

Jest dobrze! Jest to oryginalny dodatek i bredzą Ci, co mówią, że tylko do sedana pasuje. Spoiler GT Class II POWSTAÅ z myślą o coupe!, a dokładnie z myślą o coupe M3 GT. Nie mówię już nawet nic o riserach, bo fabrycznie sedany nigdy nie były w nie wyposażane.

 

Åukasz ///3, do kanarka też pasuje jak ulał !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... od czego to zależy? Od koloru? U Åukasza///3 spoiler pasuje, u Bartasa to już w ogóle robote robił, a tutaj jakoś nie pasuje tak jakby gubi linie auta. U Walliego tez robił robote ale bez podwyższeń był. Wszystkie auta to coupe...

Teraz nie wiem czy u siebie zakładać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...
  • 4 miesiące później...
  • 5 miesięcy później...

Witam. 

Autko zimuje, ale przy e36 cały czas coś się dzieje. Jestem na etapie odświeżenia tylnej części zawieszenia auta. 

Najbardziej jestem zadowolony że szpery po kompletnej renowacji. Nowe płytki nowe uszczelniacze plus super wygląd wizualny. 

Na tą chwilę podłoga jest już po oczyszczeniu z korozji i zabezpieczeniu barankiem.

Do tego nowe przewody hamulcowe.

Nowe spineczki kołeczki itp. 

Odrazu uprzedzam że nadkola nie były robione ponieważ planuje na wiosnę zrobienie błotników na ori i wtedy to zostanie ogarnięte.

Poniżej kilka fotek jak to wygląda na ta chwilę niestety słabej jakości. Po zakończeniu podjadę na podnośnik i siekne kilka konkretnych zdjęć.

Pozdro.

557e2cf78396db55med.jpg

8df5caa950517c63med.jpgfa713329f9095453med.jpg9ac4238286090fb3med.jpg4453d223a8cbf573med.jpga142c675c4dd5d50med.jpge70dfda954dc4505med.jpg6f1d2bd0942e1002med.jpg4779c8bb2b1f8028med.jpg742dc53a81d54d32med.jpgafc798e20d640847med.jpg84e362b7565bf5b3med.jpg092798450910adcbmed.jpg6fb1ea1227423001med.jpge6dad7dbd753b3d8med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, przemciko napisał:

Odrazu uprzedzam że nadkola nie były robione ponieważ planuje na wiosnę zrobienie błotników na ori i wtedy to zostanie ogarnięte.

Tego tu najbardziej do pełni projektu brakuje, fajnie ze wlecą ori nadkola.

podwozie jak i szpera prezentują sie pięknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo za prawidłowe podejście i zaparcie do baby której i tak chcesz się pozbyć z domu... Za właśnie takie auta ludzie pózniej płacą 4ro krotność tego co zwykle etrzysześć ;)

ps. Do wiosny musisz podobnie zaatakować też przód :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • KUJON zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...