Skocz do zawartości

[E36] 325is coupe Turbo by AdianoBmw


Adrian Piekarz

Czy auto powinno znaleźć siÄ™ w PD?  

101 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy auto powinno znaleźÄ? siÄ? w PD?

    • Tak
      92
    • Nie
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Auto wyglada bardzo fajnie,podoba mi sie i szacunek za przebytą drogę z "Torunia do Tarnowa" :D

 

Ale zastanawia mnie czy elementy turbo,rury do IC itd. nie są narazone na urwanie jak si lata na glebie? bo na fotach wydaje sie ze to wszytsko jest nisko...rura pod manszetą od magla itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 133
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Auto wyglada bardzo fajnie,podoba mi sie i szacunek za przebytą drogę z "Torunia do Tarnowa" :D

 

Ale zastanawia mnie czy elementy turbo,rury do IC itd. nie są narazone na urwanie jak si lata na glebie? bo na fotach wydaje sie ze to wszytsko jest nisko...rura pod manszetą od magla itd.

 

Cześć stammek no powiem Ci że droga nie była prosta :wink: ale z pomocą was jakoś poszło :-D ktoś już mnie o to wcześniej pytał faktycznie poszedł bym jeszcze z 1cm na glebę ale już się boję bo zostawiłem klime i turbo trzeba było dac po auto a nie pod maskę gdybym wywalił klime wszystko zmieściło by się po maską i tej rury by tu nie było no ale to nie auto do driftu tylko ma być mocny german :wink: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wole klime niz auto bez dachu. Latalem teraz w to lato cabrioletem i jak jest sie w ruchu to ok, ale stanie w korku nie jest zbyt przyjemne.

 

ja nie mam cabrio ale podobnie się czuję jak wyjadę troche polatać na scigu w kombinezonie i złapią mnie korki w mieście albo red light :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no jest w końcu i galeria - naprawdę dobrego i grubego projektu :drive:

 

ps. musimy się w końcu spotkać na piwo

 

no właśnie też o tym myślałem piwo mijałem Cię kilka razy dostawczakiem ale mnie nie poznałeś :lol:

 

granatowa Waneta :mrgreen:

 

nie nowy biały boxer :-)

 

kurcze zapomniałem że wanetty też mamy w firmie sorry :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gdyby nie to kar łałdio to naprawde było by super..

 

pozdro

 

kolejne już na pewno będzie bez kar łałdio :-) ale na pewno w German Style :wink:

 

to znaczy ze zmieniasz auto czy uszczuplasz audio?

innymi porownywałes w pojezdzawceswoj projekt z jakims s50?

wynik jest kozacki,jestem ciekaw porównania...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...