Skocz do zawartości

[E32] Artur677


Artur677

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam za dystansami,dzisiaj mają być ale tylne gwinty jeszcze nie gotowe bo podkładki od tokarza nie doszły bo chory i w ogóle...

a gdzie robisz u napierały??

jeśli tak to mnie załamałeś :/ bo napi składa mi gwint na przód do wiśni i pewnie jeszcze trochę to potrwa :/

Swoją droga zauważyłem że ludzi wykonujących usługi dla mnie w zakresie reparacji mojego bolidu chwytają różne choroby i napotykają dziwne niesprzyjające okoliczności.Kurierzy nie przyjeżdżają,paczki giną,nagłe niecierpiące zwłoki wyjazdy w sprawach rodzinnych itd...

jeśli mówisz o doktorze to on już tak ma że czas ma zawsze ale nie do tego co Ty bys potrzebował chciał.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 191
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Foto jest ukazujące naciąg,ale żeby uspokoić twoje zatroskane serce mogę zrobić zdjęcie pokazujące jak dużo jest bieżnika

Nie no spoko wierze Ci, może po prostu zdjęcie tak wyszło. Kupiłem swój ostatni samochód z tymi zimówkami continentala i była tragedia, praktycznie podobna jazda jak na letnich, ale to może dlatego że stare były. Zimówka starsza niż 4 lata nadaje się niestety na śmietnik jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Chciałbym napisać że jest super,pokazać moje super autko ale nie jest tak pięknie....Już zbliżał się dzień kiedy miałem odbierać mój bolid,kiedy znowu zapaliła się instalacja pod maską,normalnie horror...Na dzień dzisiejszy plan jest taki żeby wymienić całą instalację,myślę że będzie dobrze,ktoś kiedyś coś spierdolił i jest gnój który trzeba posprzątać.

01032013265.jpg

01032013266.jpg

01032013267.jpg

 

01032013268.jpg

 

01032013269.jpg

Potrzeba nowe wozidło,gdyż tymczasowe nie zdaje relacji...

Będę kupował 540 Touring :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do elektryki, niestety muszę się zgodzić z Bonem, ja również u siebie w e32 już to robiłem, auto wogóle nie chciało zapalić przepaliła się wiązka silnika trzeba było wszystko od podstaw oganiać, ale powiem jedno WARTO BYÅO :D tyle ile frajdy daje e32 z jazdy to mało które bmw daje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Cała wiązka od przednich lamp,poprzez skrzynie i środek,kończywszy na czujnikach parkowania jest już na aucie.Teraz pozostało poskładać środek i wyjazd.Zdjęć nie chce wrzucać bo auto stoi cały czas w tym samym miejscu,nic nie widać,ale z przodu przyjemny negatyw :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoi na zimówkach,może ten ..uj mechanik pomyślał że ma na zimę wyjechać :roll:

Dzisiaj znowu tam pojadę ale to dużo nie zmienia,auto jest rozgrzebane,bardzo powoli się prace posuwają,już miałem wizje żeby to zabrać ale jak tyle wytrzymałem to jeszcze trochę wytrzymam.Jakby mi ktoś kiedyś powiedział że jego auto stało u mechanika rok to bym mu powiedział że jest jeb..ęty że auta nie zabrał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała wiązka od przednich lamp,poprzez skrzynie i środek,kończywszy na czujnikach parkowania jest już na aucie.Teraz pozostało poskładać środek i wyjazd.Zdjęć nie chce wrzucać bo auto stoi cały czas w tym samym miejscu,nic nie widać,ale z przodu przyjemny negatyw :lol:

 

 

To pokaż ten negatyw a nie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dziś odebrałem auto,fajnie mruczy bo nie ma katów i tylny jest przelotowy :lol:

Ale dużo jest do zrobienia,coś z elektryki nie działa,całe jest do malowania,w Poniedziałek założę letnie koła.Przednie zawieszenie ok ale tył za miękki,przez to tak wysoko bo obcierało.No to kilka fotek na szybko,bo nie miałem czasu.

6azi.jpg

pmxr.jpg

d7qw.jpg

v1py.jpg

9zyw.jpg

z13g.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro zamontuje alusy i będę usuwał te dziwne plamy,nie wiem po czym ale z szyb schodziły jak próbowałem.Instalacja jest od innego auta,cała od przednich lamp przez deskę i szyber po bagażnik.Prze tą operację doszło intensywne mycie lamp przednich,elektryczna regulacja kierownicy i jakieś lusterko z podłączeniem kabelków.Dzisiaj tak sobie myślałem że zamiast tylnych poduszek amortyzatora zastosuje te poliuretanowe bo na ori też auto pracuje i żeby dało się jeździć nie ma z tyłu gleby :evil: Zawieszenie ma się uklepać i będą kąty oraz zbieżność ustawiane.Aha pod miską mam 5 mm blachę,już nią koleiny przycierałem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...