Skocz do zawartości

[E32] Artur677


Artur677

Rekomendowane odpowiedzi

od mareckiego to stary ten miesiąc to co najmniej 2 ;) uwierz ma w tym doświadczenie.

drorek czeka już miesiąc na swapa który dr mu obiecał , że to tydzień bedzie :/

jeśli to tw pierszy kontakt z dr to uwierz sie wk..........sz :/

EDIT:

co Ci powiem to Ci powiem , że jak wiadra na grzyby to z jakieś 10kg prawdziwka Ci wejdzie w jedno ;):mrgreen:

teraz tylko czekać na Ciebie i dorka i przejazd 3'ch toczących walce bawarek przez PMI bezcenne :D pozdro.

P.s masz jakieś foto na tych 19 co miałęś wcześniej?? wrzuć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 191
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

oooo jjjj aaaa E32. Miałem i breytony tez miałem teraz wiem jak to wygląda na tym samochodzie. Fajna furmana ale deczko za szeroko negatywy jej może pomoga ale nie liczyl bym na cuda. Niekiedy jest granica zdrowego rozsądku względem szerokości i auto robi się już pokraczne, było to już przerabiane wiele razy an tym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s masz jakieś foto na tych 19 co miałęś wcześniej?? wrzuć

Foty mam ale nie wrzucę bo...to nie GS

oooo jjjj aaaa E32. Miałem i breytony tez miałem teraz wiem jak to wygląda na tym samochodzie. Fajna furmana ale deczko za szeroko negatywy jej może pomoga ale nie liczyl bym na cuda. Niekiedy jest granica zdrowego rozsądku względem szerokości i auto robi się już pokraczne, było to już przerabiane wiele razy an tym forum

Dajcie mi jeszcze szansę,na żywo wcale mocno pokracznie to nie wygląda.
Artur stalówki ogarnięte Ciekaw jestem jak to będzie wyglądać

Wczoraj przyszły stalowe wiaderka...przyznaję...trochę za bardzo wystają,bo 12mm bardziej jak koło letnie...Ale spoko,zaraz kupię jeszcze dwa stalusy i będzie podejście nr 2 :mrgreen:

 

będziesz poszerzać? jak tak to moim zdaniem nie potrzebnie cudujesz jak masz dobre felgi.. swoją drogą ja miałem szeroką stał na tyle 12 cali i kupił ode mnie chłopaczek do e32 i nawet ładnie się wpasowało i wcale dużo nie wystawało :wink:

 

Ciekawy jestem i bardzo chętnie bym zobaczył co wg Ciebie znaczy nie dużo wystaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Siema :mrgreen: Przyszedł poprawiony gwint na tył 10012013148.jpg

Niestety nie obyło się bez poprawek,ma być na Piątek ale zapowiada się beton 8)

Paczka z Ameryki przyszła z prezentami16012013162.jpg

 

no i zastanawiam się czy tjunigować lampy na ciemno albo czerwono czy nie,może kierunek na pomarańcz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Enternet się odmulił a więc proszę oto 12" na zimę.Tu pierwsze 12" z naciągniętą oponą ale okazało się że wystaje o 12mm więcej jak aluminium 12" a więc nabyłem kolejne dwie obręcze i znów dałem do poszerzenia na 12" ale mistrzu przeniósł rotor o 0.5" na zewnątrz felgi (3tlg w stali :lol: ) żeby mniej wystawało - felga czarna bez opony.

05012013130.jpg

No i po pomalowaniu proszkowym zestaw gotowy do założenia przód 10" z oponą 225/45/17 i tył 12" z oponą 255/40/17

26012013171.jpg

26012013172.jpg

26012013170.jpg

26012013169.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta stal była by ładniejsza gdybyś wziął i przerobił felgi od insygni mają łądny wzór imitujący aluski

Znam ten motyw,nawet brałem je pod uwagę.

Na takich łysych zimówkach to byś u nas nie pojeździł...

Foto jest ukazujące naciąg,ale żeby uspokoić twoje zatroskane serce mogę zrobić zdjęcie pokazujące jak dużo jest bieżnika :wink:

Jak Ci sie opony z tylu skoncza to mam takie same 255/40/17 identyczny model

Dzięki,wezmę to pod uwagę :mrgreen:

Artur zapodaj fotki jak to wygląda na samochodzie ludzie czekają

Czekam za dystansami,dzisiaj mają być ale tylne gwinty jeszcze nie gotowe bo podkładki od tokarza nie doszły bo chory i w ogóle...

Swoją droga zauważyłem że ludzi wykonujących usługi dla mnie w zakresie reparacji mojego bolidu chwytają różne choroby i napotykają dziwne niesprzyjające okoliczności.Kurierzy nie przyjeżdżają,paczki giną,nagłe niecierpiące zwłoki wyjazdy w sprawach rodzinnych itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...