Skocz do zawartości

[E32] Artur677


Artur677

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 191
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

W tej feldze jest potencjał zwłaszcza w 17" (więcej to kalectwo dla E32), ale do końca chyba nie przemyślałeś/policzyłeś rozmiarów.. Wygląda na pierwszy rzut oka za***iście, na drugi już nie. Z przodu jest za prosto i za wysoko, rolki za bardzo wystają poza obrys auta. Fota z komórką nie obrazuje tej niskości o którą Ci chodziło, a masz przecież dokładkę najniższa z możliwych (seryjnych). Być może dlatego że felga za szeroka i nie chowa się w nakole (brak negatywu), z tyłu też widać po oponie że trze jak cholera. Nie znam się za bardzo na GS więc się nie wymądrzam w detalach, ale takie mam wrażenie patrząc na Twoje E32 - a siedzę w tej budzie już parę lat.

No nie gra mi tu wiele ze sobą i trzeba to zgrać! Jak się uda, to gleba i felunek Franka może się schować..

 

Zobacz jak jest wysoko z dokładką V8 na 18"

 

Obrazek

 

A zobacz jak może być bez dokładki V8 na 17"

 

Obrazek

 

Rozumiem że twoja felga ma miażdżyć szerokością i zwiększać wrażenie gleby? Zmniejsz rant, schowaj go w nadkole a Ci się uda..

 

Jeśli chodzi o glebę na 18 calach to w przypadku skręcenia auta na maxa, tak że nie da się skręcać kołami (tak jak na drugim zdjęciu które podesłałeś) gleba jest taka:

hardmax.JPG

Natomiast przy ustawieniu "do jazdy" jest następująca:

175.jpg

 

Belvedere ma w biodrach około 64mm

 

Pozatym opony które założone są w tej chwili na te 17tki mają większą średnicę niż "niskie osiemnastki" dlatego wydaje mi się że lepiej wypełnić nadkola większym kołem niż kartoflowatą oponą.

Mocnym ograniczeniem glebowania e32 jest wszystko co pod podwoziem (czyli wydechy i skrzynia), dlatego przedniego zderzaka nie można położyć tak blisko asfaltu jak w np. e36

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
będziesz poszerzać? jak tak to moim zdaniem nie potrzebnie cudujesz jak masz dobre felgi.. swoją drogą ja miałem szeroką stał na tyle 12 cali i kupił ode mnie chłopaczek do e32 i nawet ładnie się wpasowało i wcale dużo nie wystawało :wink:

Nie rozumiem ca masz na myśli że nie potrzebnie cuduję skoro mam dobre felgi,które masz na myśli ? Bo ja tak sobie wymyśliłem że na alu będę jeździł latem a na stali zimą,a że zimą też ma być szeroko to będzie szeroko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Jeśli masz jakieś doświadczenia z jazdą na 12" zimówkach i jest to takie śmieszne to się podziel wrażeniami,pośmiejemy się razem.

 

przejeździłem z powodzeniem 3 zimy na 12". Zero problemów. Mowa oczywiście o 12" w 126p ale cale to cale, nie widzę różnicy :lol:

 

Co do auta to pokaż jak się prezentuje aktualnie, czy wymodziłeś coś w kołami żeby lepsze spasowanie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda słów,auto stoi już chyba z 5 miesięcy u gościa który zajmuje się naprawą aut.Miał wymienić elektrykę pod maską i naprawić to co rudy zeżarł,planowany czas miesiąc....Ale BMW jest w moim posiadaniu,aktualnie tylne amory wyjechały na utwardzenie w hardcore bo były za miękkie,jak tylko odzyskam auto wyciągam maszynkę i roluję nadkola,efekty prac przedstawię jak...będą efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...