Skocz do zawartości

[E32] Artur677


Artur677

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,postanowiłem założyć galerię żeby się dowiedzieć czy w dobrym kierunku modyfikuję auto a jak nie to jak to zrobić dobrze.Jakie to auto to widać,jest czarne i ma silnik 4.0 pod maską,przywiozłem je z Niemiec i tak to się zaczęło.

 

14042012401.jpg

 

14042012404.jpg

 

14042012410.jpg

23062012617.jpg

 

20092012898.jpg

 

21092012903.jpg

 

11052012495.jpg

 

25042012429.jpg

 

sam2002x.jpg

 

sam2010.jpg

 

sam2012x.jpg

 

sam1998.jpg

 

sam2019i.jpg

 

sam2018q.jpg

 

sam1986f.jpg

 

sam1984h.jpg

 

sam1982d.jpg

 

sam1980u.jpg

sam2013.jpg

 

sam2020y.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 191
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Koła były 8.5x17 i ET13 na bębnach 6 calowych.Przednie ranty zmieniłem na 4 a tylne na 5 cali i tylne bębny wjechały 7 cali.Muszę zakupić cambery bo z tyłu sam zrobił się negatywny kąt i przód coś nie pasuje.Co do wielkości to też czasami myślałem że mogłoby być 18 cali ale chciałem hardcorowo no to mam,zobaczymy czy na tym da się jeździć.Coś jeszcze z tylnymi błotnikami poćwiczymy bo dopiero na fotach zobaczyłem że trzeba poprawić.Trzeba też trochą progi połatać bo w miejscu podpory lewarka są kaput i kupiłem już troje drzwi i czekam za czwartymi i klapą bo pęcherze wyszły a więc na razie więcej fot nie będzie bo auto nie funkcjonuje :| Jak będzie git na zewnątrz to do środka wjadą sportsitze bo już czekają w garażu i jakaś mała kiera bo oryginalna jest za duża.Aha między miską a podłożem jest 5cm,czy to dużo czy mało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha między miską a podłożem jest 5cm,czy to dużo czy mało ?

 

Sądzisz ,ze oto w tym chodzi?

 

Niedawno był na syndykacie wyścig kto ma szerzej i jak to się skończyło wszyscy widzieli...

 

 

 

...no prawie wszyscy bo jesteś na forum chyba od niedawna.

 

Nie chodzi mi o rywalizację kto ma niżej tylko czytałem opinie że wcale nie jest nisko i dlatego zadałem te pytanie bo ja sobie niżej auta nie wyobrażam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej feldze jest potencjał zwłaszcza w 17" (więcej to kalectwo dla E32), ale do końca chyba nie przemyślałeś/policzyłeś rozmiarów.. Wygląda na pierwszy rzut oka za***iście, na drugi już nie. Z przodu jest za prosto i za wysoko, rolki za bardzo wystają poza obrys auta. Fota z komórką nie obrazuje tej niskości o którą Ci chodziło, a masz przecież dokładkę najniższa z możliwych (seryjnych). Być może dlatego że felga za szeroka i nie chowa się w nakole (brak negatywu), z tyłu też widać po oponie że trze jak cholera. Nie znam się za bardzo na GS więc się nie wymądrzam w detalach, ale takie mam wrażenie patrząc na Twoje E32 - a siedzę w tej budzie już parę lat.

No nie gra mi tu wiele ze sobą i trzeba to zgrać! Jak się uda, to gleba i felunek Franka może się schować..

 

Zobacz jak jest wysoko z dokładką V8 na 18"

 

511.jpg

 

A zobacz jak może być bez dokładki V8 na 17"

 

small

 

Rozumiem że twoja felga ma miażdżyć szerokością i zwiększać wrażenie gleby? Zmniejsz rant, schowaj go w nadkole a Ci się uda..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HARDCORE! Moim zdaniem ranty z przodu i z tyłu o cal mniejsze zrobiłyby o wiele lepszą robotę. Teraz mamy przerysowaną karykaturę. Ranty gołe, opona ma naciąg do granic możliwości. To moim zdaniem nie przystoi 7er. Ew. pół cala mniejsze ranty i pół cala mniejsze bębny. A jak ten zawias działa, bo tłoczysko jest tak długie, że chyba po obniżeniu juz amor nie ma ruchu.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HARDCORE! Moim zdaniem ranty z przodu i z tyłu o cal mniejsze zrobiłyby o wiele lepszą robotę. Teraz mamy przerysowaną karykaturę. Ranty gołe, opona ma naciąg do granic możliwości. To moim zdaniem nie przystoi 7er. Ew. pół cala mniejsze ranty i pół cala mniejsze bębny. A jak ten zawias działa, bo tłoczysko jest tak długie, że chyba po obniżeniu juz amor nie ma ruchu.

 

pozdro

 

Jak działa zawieszenie to nie wiem bo jeszcze nie jeździłem,foty wrzuciłem żeby poznać waszą opinię bo to moje pierwsza auto w takim stylu.Widziałem w galerii Brzytwy jak ładnie rozepchałeś tylne nadkola,ja też u mnie mnie spróbuje.

 

Jakie cambery kupić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...