Skocz do zawartości

[e34] 540 wasika


wasik.cycu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 3 miesiące później...

Długo nic się tu nie działo ale 540 ma sie dobrze, ruda jeszcze jej nie zjadla;p

 

Przygotowanie do sezonu zimowego zacząłem od zakupu felg, wpierw myslalem nad upchaniem 15 ale nie mieściły sie, później nad 16 ale w końcu wybór padl na 17 wzór AC Schnitzer'a, wszystkie 8,5J ET10 i siadło to bardzo fajnie :-D

 

Następnie zmieniłem zderzak na zwykły który zastąpił m-technikowy ponieważ szkoda było mi go połamać czy uszczerbac w zimie. Zwykły trafił sie nawet w kolorze co jest kolejnym plusem 8)

 

Do środka doszedl mieszek ktorego tak długo brakowało oraz dywaniki, jestem naprawde mile zaskoczony wykonaniem i ich jakością.

Do kolejnych modów moge zaliczyć podklejenie podsufitki która niemiłośiernie wisiała :/

newimg7056.jpg

newimg7054.jpg

newimg7055.jpg

 

Na sezon letni zakupiłem nowe(używane) :mrgreen: światła tylne emkowe, ponieważ jedna jest troche pęknięta.

 

Z następnych zmian to: wymiana kompletnego przedniego zawieszenia oprocz gwintu, bo starego można powiedziec nie bylo, auto wogole nie reagowało na szybkie ruchy kierownicą.

 

2813798983.jpg

 

Na wiosne planuję wymiane sond bo te prawdopodobnie zakonczyły swój żywot, nastepnie bede pracować nad układem wydechowym i tylnym zawieszeniem.

 

Z rzeczy które chciałbym jeszcze ogarnąć to polakierowanie niekorych elementów takich jak doły drzwi czy błotników, chodz nie ukrywam ze chchiałbym polakierować całą bude bo gdzie niegdzie lakier nie należy do najlepszych.

 

To chyba tyle z rzeczy które pamiętam, jesli przypomne co jeszcze to napisze, narazie 540 cieszy niemiłosiernie i daje frajde z jazdy, z zimówek zostało... w sumie już nic nie zostało :drive:

Poniżej wklejam pare fotek z zimowego setupu i w miare czystego :mrgreen:

 

newimg7048.jpg

newimg7045.jpg

newimg7043.jpg

newimg7039.jpg

newimg7037.jpg

newimg7036.jpg

newimg7052.jpg

newimg7051.jpg

newimg7049.jpg

 

pzdr

Dla was, tego no, wiecie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Witam wszystkich po dlugiej przerwie.

 

TAK TAK to TO mocarne m60b40 ktore wyplulo ile wyplulo, powodem usterki jaka mnie dopadla była wypieta wtyczka od przepustnicy ktora podczasz czyszczenia komory została niechcacy odpieta(siostra myła) ;p komputer pokazywał temp dolotową ponad 100st a temp silnika ponad 170st a przepal był nieludzki. Na dzien dzisiejszy auto jezdzi juz normalnie i mam nadzieje koniec z usterkami, chodz samochod trafia pod młotek czyli idzie na sprzedaz.

 

Tutaj pare fociszy...

 

dscf2988001.jpg

dscf2989001.jpg

dscf2967001.jpg

dscf2964001.jpg

dscf2953001q.jpg

dscf2944001.jpg

dscf2941001.jpg

dscf2930001.jpg

dscf2925001.jpg

dscf2924001.jpg

dscf2920001.jpg

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc wczoraj ponad 350km w jedną str. byliśmy pewni, ze wrócimy tym autem :twisted:

Wasik Właściciel sympatyczny, lecz mniej sympatyczne auto.... Jednym słowem bardzo dowartościowałem swój PD!!! Jeżeli ktoś będzie chciał jechać z daleka oglądać auto to zapraszam na PW.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc wczoraj ponad 350km w jedną str. byliśmy pewni, ze wrócimy tym autem :twisted:

Wasik Właściciel sympatyczny, lecz mniej sympatyczne auto.... Jednym słowem bardzo dowartościowałem swój PD!!! Jeżeli ktoś będzie chciał jechać z daleka oglądać auto to zapraszam na PW.

 

Pozdrawiam

 

hahahahahhaha :lol: My widziąc je na feście przyczepiliśmy się do jednej rzeczy, ale przyznaję że oglądaliśmy je mocno "po łebkach" i z dość daleka :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc wczoraj ponad 350km w jedną str. byliśmy pewni, ze wrócimy tym autem :twisted:

Wasik Właściciel sympatyczny, lecz mniej sympatyczne auto.... Jednym słowem bardzo dowartościowałem swój PD!!! Jeżeli ktoś będzie chciał jechać z daleka oglądać auto to zapraszam na PW.

 

Pozdrawiam

 

 

Czasami sie zastanawiam, dlaczego ludzie pakują koła za 5k, gwinty za 3k, a nie ogarniają blachy czy mechaniki :-P

 

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc wczoraj ponad 350km w jedną str. byliśmy pewni, ze wrócimy tym autem :twisted:

Wasik Właściciel sympatyczny, lecz mniej sympatyczne auto.... Jednym słowem bardzo dowartościowałem swój PD!!! Jeżeli ktoś będzie chciał jechać z daleka oglądać auto to zapraszam na PW.

 

Pozdrawiam

 

 

Czasami sie zastanawiam, dlaczego ludzie pakują koła za 5k, gwinty za 3k, a nie ogarniają blachy czy mechaniki :-P

 

 

 

pozdro

 

Nie zapominajmy że wasik kupił to auto w takim stanie jak jest :)

 

Kupił je od Tonego , a Tony od kogoś tam , także przyczyn trzeba szukac u źródeł :)

 

Nie chce prorokowac, ale nie dawno temat był wałkowany przy okazji innego czarnego giermańca . :lol:

 

 

Widziałem na GFie auto, doinwestowane jest dobrze ,i warte trochę kasy, tylko pominięto pewien obowiązkowy etap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...