Skocz do zawartości

[e39] sedan w M-Pakiecie


i-dave

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 107
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

generalnie wpadl bym ale teraz to i tak compi stoi na zimowkach, ale jak sie zrobi cieplej i zaloze znow lato to czemu nie.fajna miejscowa na fotki. Przypomona mi sie stara ekipa z syndykatu i ich kebaby.tez mieli taka fotke tyle ze ich bylo wiecej

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Dawno mnie tu nie było, ogólnie brak czasu :/

 

Przez ten czas zająłem się za sprawy mechaniczne w 5er.

 

Auto dostało nowe świece NGK BKR6EQUP:

 

20121218121134.jpg

 

Niby zwykła wymiana świec a silnik zaczął dużo lepiej chodzić, znikły delikatne szarpnięcia przy dodawaniu gazu i tak jakby płynniej przyspieszał

 

Następnie wziąłem sie za wyczyszczenie odmy (seperatora oleju), wszystkich węży potrzebnych do jej prawidłowej pracy, wyczyściłem przepustnice i DISE, przy czym sprawdziłem czy wszystko jest sprawne.

 

20121220171720.jpg

 

20121220194350.jpg

 

Odma nie wyglądała źle więc udało sie ją przeczyścic, czego nie można powiedzieć o jej wężach:/

 

2 wężę którymi szło powietrze pourywane tak ze przedostawało sie ciśnienie, wiec odma sprawna a i tak nie spełniała swojej roli. Wąż podcisnienia równiez z ubytkiem przez co nie dochodziło cisnienie. Wkoncu doszedlem do tego, gdzie tak syczało jak by łapało lewe powietrze.

 

Przy takim rozebraniu częsci grzechem by bylo nie poczyścić reszty i sprawdzić działania.

 

Disa ok. przeczyszczona i sprawna wiec założona spowrotem, tak samo przepustnica.

 

Przeczysciłem również kolektor tyle ile doszedlem( na wiosne sciągam caly i porządne czyszczenie) oraz rury doprowadzające powietrze do kolektora ssącego.

 

Efekty było juz widac po pierwszej jeździe, Auto lepiej reaguje na gaz, obroty stoja idealnie w miejscu, nie faluje a z tlumika slychac dzwiek poprawnej R6 :super:

 

Polecam wszystkim taki zabieg przeczyszczający, napewno nie zaszkodzi :)

 

Wytargałem z piwnicy tez m systemki II i przymierzyłem na autko :P

 

201212031058091.jpg

 

20121203105800.jpg

 

20121203105750.jpg

 

 

a pózniej myjnia( wiem ze automat ale jest zima do cholery :rotfl: )

 

Auto na wiosne przejdzie odnowe lakieru, więc napewno nie wyjdzie to na złe na lakierowi :]

 

20121212115735.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie cos przytargał mi Mikołaj pod choinke, podobno Bond na nich jedzil :mrgreen:

20121227114238.jpg

 

20121227114214.jpg

 

Teraz czas na oponki i mozna zakladać na auto :P

 

Narazie na szybko przymierzyłem bo tak mnie kusilo :D

 

20121214141221kopia.jpg

 

 

Styling 37, przod 8j, tył 9,5j

 

Zobaczymy jak tu przypasują :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

St37 for seel,wpadły nowe koła :mrgreen: choc wiem ze dużo jeszcze brakuje, bo chciało by sie 3tlg w 19"

 

Własciwie to byl wczorajszy spontan, krótkie przemyslenie ii a co tam, wezme, zobacze :)

 

Wiec do 5er wpadną alufelgi 18" firmy Artec.

 

przod: 8,5j

tył: 10j

 

Tutaj fotki odnawianie felg:

 

2881183903_4

 

2881183903_2

 

Koła od mojego dobrego ziomka, wiec wiem co mam, robiłem juz kiedyś przymiarke i bylo sii

 

dsc0786n.jpg

 

dsc0787i.jpg

 

dsc0788m.jpg

 

Jak dla mnie zmiana na + Jestem zadowolony :drive:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KubanBMW, hehe, autko sie pobrudzi :mrgreen: nie no szkoda polerowanych rantow bo u mnie w miescie takie błoto ze wyjazd na miasto i ranty całe upierdzielone :/

Popłukać i będzie ok sól najgorsza :P

Bardzo ładne autko super na glebie i coraz bardziej podoba mi się S33 na E39. S37 bardzo fajne mi się podobają ale nowe też niczego sobie trzeba zobaczyć jak będzie ze spasowaniem:)

Ja też będę pakował gwincik tylko czekam może uda się coś trafić lub odłożyć monetę jak nie to też tatesco :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...