Skocz do zawartości

[E32] V12 by Binio


Binio-LODZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 254
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Po trzecie: do auta weekendowego jakie to ma znaczenie?

 

Właśnie sporo znaczenia to ma. Im mniej jeździsz tym wieksze prawdopodobieństwo zasiarczenia akumulatora. Ja jeżdze bardzo malo rekinem i centra, kager (produkowany przez bosch) nie dały rady! Nie trzymały prądu po pewnym czasie. Kupiłem czeski akumulator TOPLA i mam spokój od 2 lat a przez kilka lat sprzedazy tych akumulatorów tylko jeden wrócił na reklamacje! Odrazu uznaną i wymieniono go na nowy, a w przypadku boscha, kagera, czy centry 95% miało odmowną decyzje reklamacyjną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

350pln po dobrych zniżkach dałem za BOSCH'a 72Ah do v12 tydzień temu :lol:

 

Tzn ,ze przepłaciłeś skoro ja za tyle dostałem 90 ?

:lol:

 

Ale Binio tnie koszty od kiedy musi tankować v12, a więc oszczędza kupując czarną linię, zamiast w silvera zainwestować :mrgreen:

 

Taa sprzedałem też z tego powodu już e61 nawet :lol:

 

To nam się akumulatorowy problem zrobił :lol:

 

w przypadku boscha, kagera, czy centry 95% miało odmowną decyzje reklamacyjną

 

To CENTRA tez zła? No juz zupełnie zbaraniałem...

 

 

Uwaga kolejny zakup jutro to olej valvoline - też zły do V12?

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam S5...w dostawczaku. I to jest chyba jedna rzecz która dotychczas się nie zepsuła i jestem pewny że nie zrobi psikusa :lol:

 

ps.auto zimą rzadko jeżdżone, często na krótkich dystansach itd. SAMO ZÅO! A akumulator nawet po długim postoju jest gotów wyrwać silnik z poduszek :D

 

 

 

 

ps.oleje valvo są OK :D I jak faktycznie mały przebieg to lej najleszy jakościowo jaki poleca producent. Nie ma co lać gówna na zaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Binio, a jak wygląda mocowanie w tym modelu, wysokość aku nie ma znaczenia :?:

 

Właśnie dobrze trafiłeś - MA !

 

Aku jest z tyłu pod siedzeniem - Niemiaszki nawet nieźle to rozwiązali jednak wymiary aku są dość ograniczone również przez jego obudowę i mocowania a w szczególności wysokość.

Na szczęście akumulator nie kosztuje 3 tyś, żeby nie można było go zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedni błotnik od pasażera ma inny kolor niż drzwi :P

Od tył błotnika też drzwi się różnią łee Binio kupił zmalowańca :-P

 

 

No dokładnie to miałem napisać. Binio kto jak kto, ale ty- wytykacz odcieni musisz odrazu to ogarnąć bo kuje w gały jak cholera :mrgreen: Poza tym środek jest ciekawy. Do Tarnowa troche czsu więc działaj Panie :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie to miałem napisać. Binio kto jak kto, ale ty- wytykacz odcieni musisz odrazu to ogarnąć bo kuje w gały jak cholera :mrgreen: Poza tym środek jest ciekawy. Do Tarnowa troche czsu więc działaj Panie :-P

 

Dobra następnym razem wrzucę tylko fotki ładniejszego boku :lol:

 

Napisałem Małemu to i Tobie napiszę:

 

Czytaj uważnie a nie tylko ogladaj obrazki :mrgreen: -auto na wielu elementach ma oryginalną powłokę ale nie na wszystkich. Malowane było jeszcze w Germanii kawałek drzwi i nie zostało to zrobione profi, dlatego też będzie poprawione tak by nie było niedoróbek. Tylny błotnik jest bez zastrzeżeń w oryginalnym lakierze -z rysą zrobiona przez życzliwego.

Oryginalna powłoka lakiernicza w 20 letnim aucie to niby plus- ale tez i minus bo wiele jest mikro rysek odbić itd.

Na szczęście znalazłem magika który ogarnie to bez szpachlowania itd.

 

Auto i tak jest przygotowywane na sezon 2013 tak więc jest jeszcze sporo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...