Skocz do zawartości

[E32] V12 by Binio


Binio-LODZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 254
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Binio wygląda na to że trafiła sie super sztuka powodzonka w modzeniu .

a tak na marginesie czemu Cię nie było na fescie

 

Brylant mordeczko a czytasz posty czy tylko fotki ogladasz? :lol:

Nie wyrobiłem się bo pojechałem po auto.

 

Panowie nie kłócić się :!:

 

igiełka widać, poka felgi bo jakieś sznycle widziałem gdzieś tam :twisted:

 

Specjalnie dla Ciebie mordeczko :lol:

 

img4322d.jpg

 

Fotki od Doktora Mariuszd2000 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ps. em pienć "wykopana" po dfudziestudfuch latach

 

Obrazek

 

Obrazek

 

pozdro

 

A ja moge podpisac sie pod tym rekami i nogami. Pokazane na powyższych fotak eM5 polane lukrem na kielichach wcisnął mi Kamil i jest to ORI konserwacja, ponad to miałem w życiu więcej e30, e32 i e34 niż średni Kowalski Passatów i takową konserwacje widywałem na naprawdę różnych elementach silnika jak i karoserii.

 

 

Sorry za OFFTOP

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Binio-Lodz

 

Na którym kole bedzie futura a na których ACS :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poznaje to te sznycle z tego pokemona w cabrio co wisiał na allegro 4 lata a za koła wołał na początku 10k :lol:

kujon nie znasz sie :mrgreen:

jak jechałem po koła to powedziałem że z jego batmobila smiało sie kilka for bmw, a koles jest do dziś przekonany że to był piękny niemiecki tuning :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poznaje to te sznycle z tego pokemona w cabrio co wisiał na allegro 4 lata a za koła wołał na początku 10k :lol:

kujon nie znasz sie :mrgreen:

jak jechałem po koła to powedziałem że z jego batmobila smiało sie kilka for bmw, a koles jest do dziś przekonany że to był piękny niemiecki tuning :mrgreen:

 

Fele sprzedawał ten sam koles od auta? Myślałem że ktoś podkupił koła na handel i w zamian dał inne bo ostatnio to cudne cabrio było sprzedawane na kołach z albo ala M6.

Jakie tam ranty w końcu są przód/tył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W koncu porzadne auto a nie jakies tam kebaby ........... Mam smaka na napadówe ........

 

Kalina ale kiebaben jest nadal i ma się nad wyraz dobrze :mrgreen:

Co do E32 kupuj, naprawdę ma swój klimat i jak widzisz mało tego jest :mrgreen: - same Hajtekowe E34 :-P

20120911648.jpg

 

A co do felg - Doktor G - czyli Mariuszd2000 ma coś tam podziałać - czy wlecą na auto zobaczymy.

Na ten moment serwis olejowy i wizyta u lakiernika(jak znajdę sensownego :lol: )

 

jak jechałem po koła to powedziałem że z jego batmobila smiało sie kilka for bmw, a koles jest do dziś przekonany że to był piękny niemiecki tuning :mrgreen:

 

potwierdzam typ mocno pier.....y :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...