Skocz do zawartości

[e28] M535i by Hubert


Hubert

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jedziesz na zlot Hondy czy Audi, Vaga - to tam nikomu nie potrzeba gwintu , tam każdy albo się toczy, albo jedzie na odcince na wprost.

 

Jak jedziesz na zlot BMW - to tam nikomu nie potrzeba airride, tam każdy leci bokiem, z reguły na odcince, .....

 

 

... i w du*** ma jakieś ErRajdy bo co to za frajda jechac i up&down ,i góra dół ,i du** w góre du** w dół..... przód ciut niżej, du** wyżej itd itp....bo R.UCHAC KAŻDY JUŻ UMI   :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozaki wszystkie maślaki, znaffcy co to twierdzą, ze ajrajd jest zły i pedalski i źle się na tym auta prowadzą zapraszam do obejrzenia filmu przedstawiającego fakty: https://www.youtube.com/watch?v=iFCR7ahMy38

Żeby nie było ja jestem również fanem gwintu i takie zawieszenie preferuję, ale nie uważam że air jest dla pedałów, co kto woli po prostu  :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozaki wszystkie maślaki, znaffcy co to twierdzą, ze ajrajd jest zły i pedalski i źle się na tym auta prowadzą zapraszam do obejrzenia filmu przedstawiającego fakty: https://www.youtube.com/watch?v=iFCR7ahMy38

Żeby nie było ja jestem również fanem gwintu i takie zawieszenie preferuję, ale nie uważam że air jest dla pedałów, co kto woli po prostu  :mrgreen:

Taki stary wyjadacz, a taki naiwny.... dobrze że widać markę tego ERRAJDA, bo o gwincie zapomnieli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy później...

Gratulacje... szkoda tylko ze w tym samym numerze chyba bedzie husaria RUSHA. troche odsunie na bok twoja fure. A szkoda bo tam nie ma co ogladac...

 

Dla mnie auto RUSHA na pewno nie przyćmi Hubertowego 535....ale poza zjebanym wnętrzem z "Z" to auto tego gościa nie jest takie złe :-P   Hubert czekam z niecierpliwością na finał Trend'sa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje... szkoda tylko ze w tym samym numerze chyba bedzie husaria RUSHA. troche odsunie na bok twoja fure. A szkoda bo tam nie ma co ogladac...

 

ja nie muszę nic nikomu udowadniać , może na następny sezon przykręce sobie jakieś poszerzenia , pierdolnee spojler i będzie git 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnke. Chodzilo mi tylko ze tego typu gazety czytaja gimnazjalisci itd co jaraja sie autami typu musk czy inne wynalazki....

 

Tez uwazam ze e28 i inne klasyki w takim stanie jak Twoj zasluguje na 1 stone gazety...

 

Ja jestem spokojny :P i wiem o co Ci chodziło :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...