Skocz do zawartości

[e28] M535i by Hubert


Hubert

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz jest pieknie, zafunduj jej jeszcze powietrze idealny środek dla takiej lali szkoda jej tyrać na glebie a na AIR bedzie się jeszcze lepiej prezentować na zlotach.

 

Bluźnisz synu!!! Bluźnisz!!! to nie RASIZM żeby powietrze dmuchać! TU JEST SYNDYKAT !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bluźnisz synu!!! Bluźnisz!!! to nie RASIZM żeby powietrze dmuchać! TU JEST SYNDYKAT !!!

ro***erdala mnie takie coś haha Synu... Chłepcze syndykatu dorośnij to nie auto na tor by musiało mieć gwint, i żaden tez z niego klasyk, jak by Marcin do swojej e21 założył AIR ride to by bylo śmieszne. Huberta auto jest pomodzone gleba szerokie kolo i takie powietrze by tylko ratowało to auto w ciężkich sytuacjach na drodze, wiec ogarnij sie z tego typu tekstami, bo patrząc po twojej wypowiedzi chcesz powiedzieć ze masz gwint to masz jaja........ A z Rasizmu wyrośnij bo czytam różne fora czy to bmw-sport czy syndykat czy raceism i każde ma po prostu swój styl zluzuj poślady syndykat to nie rzecz święta nie trzeba reszty zaraz bluźnić.

Nikt Huberta do tego nie zmusza bedzie chcial to powietrze wleci nie to tez bedzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ro***erdala mnie takie coś haha Synu... Chłepcze syndykatu dorośnij to nie auto na tor by musiało mieć gwint, i żaden tez z niego klasyk, jak by Marcin do swojej e21 założył AIR ride to by bylo śmieszne. Huberta auto jest pomodzone gleba szerokie kolo i takie powietrze by tylko ratowało to auto w ciężkich sytuacjach na drodze. Wiec ogarnij sie z tego typu tekstami. Bo patrząc po twojej wypowiedzi chcesz powiedzieć ze masz gwint to masz jaja........ A z Rasizmu wyrośnij bo czytam różne fora czy to bmw-sport czy syndykat czy raceism i każde ma po prostu swój styl zluzuj poślady syndykat to nie rzecz święta nie trzeba reszty zaraz bluźnić.

 

No chyba Ty masz spięte poślady i chyba nie wiesz czym jest idea GERMAN STYLU. Każdy stary syndykatowiec Ci powie że AIR do GS nie przystoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to dziwne ze takie auta tu syndykat trzyma. Ja nie chce najeżdżać na forum bo takie rzeczy mnie nie bawią a z tym zawieszeniem pogadamy za kilka lat jak będziemy starsi. Kurczę szkoda tylko ze jak do babki Dawida wleci to będzie trzeba auto wyrzucić z forum bo idea nie taka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhmm... wiesz mam 32 lata i od 15lat prawo jazdy i tyleż samo lat jeżdżę "na glebie", więc chyba jestem na tyle dorosły żeby spokojnie dyskutować na temat zawieszeń w autach. Nie mówię że zawieszenia pneumatyczne są złe. Jeżdzę Volvo FH i bardzo zadowolony z poduszek jestem :P w autobusach, busach i LowRiderach też jest OK, ale! skoro ktoś wybiera German Style to idzie na pewne ustępstwa, dokonuje pewnych wyrzeczeń a jednym z nich jest właśnie montaż zawieszenia gwintowanego. Może ja jestem staroświecki, ale dla mnie "gwint" to jeden z synonimów i wyznaczników GS i tego będę się trzymał. Każdy ma prawo do odmiennych poglądów, ale są pewne ramy stylu które powinny być zachowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm to dziwne ze takie auta tu syndykat trzyma. Ja nie chce najeżdżać na forum bo takie rzeczy mnie nie bawią a z tym zawieszeniem pogadamy za kilka lat jak będziemy starsi. Kurczę szkoda tylko ze jak do babki Dawida wleci to będzie trzeba auto wyrzucić z forum bo idea nie taka...

Ale Davida już ponad rok nie ma na tym forum takie małe sprostowanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem o co taka spina :D nad AIR myślałem , juz prawie byłem dogadany :P ale stwierdziłem że na obecnym zawieszeniu nie mam nigdzie problemów , wszędzie prawie wjade itd . Ten sezon pewnie przechulam tak jak jest teraz , co będzie za rok czas pokaże .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem o co taka spina :D nad AIR myślałem , juz prawie byłem dogadany :P ale stwierdziłem że na obecnym zawieszeniu nie mam nigdzie problemów , wszędzie prawie wjade itd . Ten sezon pewnie przechulam tak jak jest teraz , co będzie za rok czas pokaże .

I o takie podejście do tematu chodzi... Piękne auto gdzie by nie pojechało wszędzie zabłyśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...