Skocz do zawartości

[e28] M535i by Hubert


Hubert

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o intensywne mycie to ja jestem na NIE :!: Do takiego "tłuściocha" to jakoś słabo pasuje. Przy tak zaawansowanym projekcie i zewnętrznym wyglądzie intemsywne mycie wygląda jak z innej bajki. Z drugiej strony rarytas niekiepski co by nie gadać . Twoje auto i ty decydujesz. Jak założysz wtedy się zobaczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak..... zrywa gacie z d upy yKAih.png

 

 

Mi też jęczeli nie raz żebym se shadowa robił ale nie mogę się przekonać i niezmiennie najbardziej podoba mi się Schwarz + chrom :-D

 

Ciekaw jestem jak na żywo wygląda Twój lakier w porównaniu do zwykłego Schwarza.

 

Rs fajne i robią szauuu ale osobiście bardziej podobają mi się na E28 Hartge lub RX'y.

 

Co do intensywnego mycia to niepotrzebny mod. Zakłóci tylko linię a używał tego i tak nie będziesz. Bo po co myć czyste lampy... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje Ci tego przekaźnika, wszystko działa tak samo jak w E30.

 

do wycieraczek reflektorów ten przekaźnik nie jest wymagany, potrzebny jest tylko ten przy zbiorniczku. przekaźnik o którym mowa jest tylko do wycieraczek głównych

 

no i Jacku uspokoiłeś mnie już :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje Ci tego przekaźnika, wszystko działa tak samo jak w E30.

 

do wycieraczek reflektorów ten przekaźnik nie jest wymagany, potrzebny jest tylko ten przy zbiorniczku. przekaźnik o którym mowa jest tylko do wycieraczek głównych

 

no i Jacku uspokoiłeś mnie już :-P

 

Zobaczymy :):roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy

nie ma na co patrzeć, przetrenowane i przetestowane już wiele lat temu. pierwsze swoje intensywne mycie kminiłem jak miałem jeszcze touringa e30 a to było jakieś 5-6 lat temu.

po za tym są wersje wiązki w e30 gdzie jest możliwość wpięcia wiązki od intensywnego mycia( chodzi o tą okrągłą wtyczkę przy lewej lampie) a nie ma założonych dodatkowych pinów w skrzynce bezpiecznikowej na "rozszerzony" przekaźnik od wycieraczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...