Skocz do zawartości

[e28] M535i by Hubert


Hubert

Rekomendowane odpowiedzi

lakier robie można napisac prawie w Garwolinie :-P

 

A dokładniej ? to zaraz Ci powiem czy się nie wkurzysz przy odbieraniu samochodu :-)

Pozdro.

 

jak się nie myle to Lipówki , na przeciwko stacji BP

 

Czyli auto stoi nie dalej niz 5km ode mnie :wink: myślę ze nie będziesz zawiedziony z ich pracy :-) może akurat utrafię ja i oblukam 8)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prozak ten narożnik to był pryszcz jak się okazało po rozebraniu.

To było zrobione jako pierwsze i po 2h wszystko było już poustawiane na nowym błotniku nie było tam praktycznie roboty.

 

No to git :wink:

 

Można jeszcze piaskować nadwozie
:shock:

 

Piaskowania to jak najmniej. Wahacze, belki ok. Stabilizator jak bardziej skorodowany to dać nowy albo szczotą drucianą i w lakier do pieca. Kumpel oddał raz staba do paiskowania to po odebraniu był 3mm cieńszy. Jak już trzeba to takie elementy lepiej szkiełkować delikatnie albo właśnie druciakiem na wiertarce i ogień. Lakier piecowy jest gruby i wytrzymały ale grubość staba mierzy się przed lakierowaniem :-P

 

Czekam na relację ze zdjęciami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cale od wewnatrz :P

 

Właśnie widziałem mała fotorelacje rekina... faktycznie niezły rozpierdziel :D Wygląda jakby chłopaki nowe auto budowali 8)

 

Hubercik na Twoim miejscu to M30 wlozylbym do jakiejs e30 i zrobil zabawke a do rekina od razu to co ma byc dopóki jeszcze nie polakierowana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--==maly==-- napisał/a:

100% bezwypadkowa historia samochodu

 

 

To to nie ta co była prawym przednim narożnikiem stuknięta?

 

Małego trochę poniosło :lol: przykoloryzował nieco :lol:

Niemniej auto ładne i ma swoje lata wiec idealne być nie może- tym bardziej ,ze 5 tyś euro Hubert za nią nie dał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym bardziej ,ze 5 tyś euro Hubert za nią nie dał

 

tym razem to Ciebie poniosło hahahah

 

PROZAC, z tymi legendami syndykatu też Cię poniosło :lol:

 

co do silnika , zostaje m30 i przechodzi remont generalny :wink: w tym momencie silnik rozwalony na części :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

--==maly==-- napisał/a:

100% bezwypadkowa historia samochodu

 

 

To to nie ta co była prawym przednim narożnikiem stuknięta?

 

Małego trochę poniosło :lol: przykoloryzował nieco :lol:

Niemniej auto ładne i ma swoje lata wiec idealne być nie może- tym bardziej ,ze 5 tyś euro Hubert za nią nie dał

 

Binio - tak powstają "Legendy Syndykatu" :lol: Nie wiedziałeś? :mrgreen:

 

Pamiętam doskonale, jak pełno ludzi wypisywało w temacie Raptownego żółtej M3 jaki to nie będzie cudowny i za***isty projekt, z chromowanymi ACS, twierdzili że chrom super o ile się go dobrze położy i inne temu podobne bzdury i pamiętam doskonale też zdjęcia auta po roku użytkowania i szybkie zamykanie tematu, bo auto już było gruzem, więc dajcie sobie na wstrzymanie zanim zaczniecie się spuszczać :lol:

 

Popieram tu w całej rozciągłości mordeczkę Binia, bo bierze to na trzeźwo a nie podnieca się bez sensu.

 

Ja już pisałem, podejście Huberta do samochodu super, i jestem pewien że wymodzi z tego świetne, kultowe autko, ale ze spuszczaniem się na maskę poczekam do efektu finalnego :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wolę poczytać lub bardziej pooglądać to co robi Hubert niż to co się Małemu wydaje :mrgreen: Mały w myślach rozebrał 99% kebabów z forum do gołej kasty oraz pierwszy raz chyba widzi auto robione od podstaw, czyli rozebrane do gołej budy :roll: Na szybko mogę powiedzieć, że zarówno Pimpkowóz, Kretowóz, Dawcowóz i wiele innych aut z tego forum było zrobione zgodnie ze sztuką. Oczywiście na pierwszy rzut oka każdy będzie patrzył na jakość przygotowania i wykonania powłoki lakierniczej.

 

Co do ceny to ja nie wiem czy to tajemnica czy nie, ale moim zdaniem nie było to ani drogie auto, ani tanie... Każdy kto zna rynek wie ile co kosztuje, za co się dopłaca, a przez co można się targować.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzieliście więc możecie sobie tylko gadać :wink:

Hubert ma zawsze takie skromne podejście i dużo więcej robi niż mówi.

Nie robi zdjęć każdej śrubki itd bo było by już 100 stron jak w niektórych galeriach może i lepiej ale przydała by się galeria z reinkarnacji tego auta bo jest tego warte.

 

A co do ceny była bliska 5k euro mordeczko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra koniec pierdolenia :!: nic nie bede ukrywał pokaże tego pordzewiałego złoma :mrgreen:

 

obraz040j.jpg

 

obraz036yn.jpg

 

łata w wnece na koło zapasowe

 

obraz044om.jpg

 

nastepna w rogu od strony pasażera

 

obraz020tl.jpg

 

próg prawy

 

obraz041yg.jpg

 

jakaś lata i oszlifowane coś tam

 

obraz042yh.jpg

 

i dalej ...

 

obraz045ox.jpg

 

obraz046vy.jpg

 

obraz043qz.jpg

 

prawy kielich

 

obraz039i.jpg

 

no i niestety okazało się ze ruda delikatnie dobrała się do lewego :lol:

tu potka juz z łatą , nie było tego widać ale lakiernika coś zaniepokoiło wiec sprawdził .Warto było sprawdzić zanim sie dziury porobią .

 

obraz037ni.jpg

 

no i to na teraz tyle tego zgnitego e28 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moja jednak dużo zdrowsza była, ale i tak jak na e28 jest rewelacyjnie

 

Mały, co Ty ględzisz o 5k euro, jak nie wiesz to się nie wypowiadaj, po drugie to chyba jest sprawa Huberta i Dixiego

 

Kucharz ale ja doskonale znam cenę tego auta wiem ile kosztowała z opłatami i nie wiem co Cię tak bulwersuje jeżeli znasz cenę to wiesz,że mocno nie odbiega od "rzuconych tu 5k"

A co do nadwozia swoja też tak kompleksowo rozbierałeś?

U Huberta nie było widać praktycznie nic w tych miejscach od zewnątrz poza bagażnikiem jednak oko fachowca to oko fachowca i wynalazł wszystko dopiero po oszlifowaniu wyszła prawda ale naprawdę dobrze się trzyma te e28.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...