Skocz do zawartości

[E30] BMW 320i by Matys


Matys_

Rekomendowane odpowiedzi

Na plus: rozmiar felg, kolor, coupe, szeroka, BN, BH, odpowiednie ciemne kierunki (a uważam, że jest to bardzo ważny akcent gdzie polskim E30stkom tego brakuje...), IS-lippe, czystość, obrysy US, wnętrze-zwłaszcza tylna kanapa-zawiść :wink:

 

Na minus: wzór felg (nawet jakby to były ORI RS to ja za nimi nie przepadam...), brak rozpórki, 2,0l (chodzi o to, że ta jednostka jest niezwykle paliwożerna-na plus jedynie dźwięk), brak ORI eMHaWu.

 

Ogólnie zamysł bardzo dobry-też będę miał bardzo podobną, auto na pewno rzuca się w oczy, choć nie widziałem na własne oczy ale odnoszę wrażenie, że auto jest nie zwykle zadbane, pozdrawiam i być może do zobaczenia w Grunbergu :mrgreen: -dawno nie widziałem moich starych kumpli takich jak: Ciechan, Przemass, Gasper, Tomek itd

 

Dzięki bardzo za opinie, co do silnika to jak już wcześniej wspominałem, gdyby nie był w takiej kondycji jakiej jest to już dawno byłby inny. Przebieg silnika to jedyne 168tyś, udokumentowane i żal to ruszać, co oryginał to oryginał. W ponad 27 letnim aucie to już się liczy :wink:

 

Co do rozpórki to siedzą od dawna, zarówno z przodu, jak i z tyłu, ale nie wiem czemu, nie posiadam zdjęcia :mrgreen:

 

DSC-0497.jpg

 

Do Zielonej Góry zapraszamy w sezonie, na spocik, pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 132
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Świetnie to wszystko sie komponuje.

Jeśli chcesz to wyślij mi zdjęcia na moto-pasje@wp.pl i zaprezentuje ją wraz z opisem co sie w niej pozmieniało od momentu zakupu na Pokaż Swoją Brykę. To taka nasza akcja z projektami. W każdym miesiącu przyjmujemy zgłoszenia.

Będzie szansa na jakieś kosmetyki od Shiny Garage. Zapraszam.

 

https://www.facebook.com/pages/E30-Cabrio-by-Åapek-Project/558807367526860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

Czas trochę tutaj odświeżyć :mrgreen:

E30 śmiga, aż miło, zero problemów, jedynie wpadło parę nowych dupereli :wink:

Między innymi nowe oponki, centralka z pilota, nowe wycieraczki, czy jakieś lepsze kosmetyki :-P

W tym roku E30 odwiedziło zlot w Rothenburg, Raceism, czy też kilka miejscowych El'Suelo.

Niestety na Style'd nie dałem rady dotrzeć. Ogólnie dużych zmian nie było z powodu nowego dupowoza.

 

nb3LWDKl.jpg

 

x59T81Xl.jpg

 

gtf4H5Kl.jpg

 

w8mQMuYl.jpg

 

3sAbxSEl.jpg

 

TeSAL0fl.jpg

 

ZfmchJTl.jpg

 

K1JwNFll.jpg

 

vZlph3xl.jpg

 

3gzUU8al.jpg

 

g5SB4iql.jpg

 

tALQM7Dl.jpg

 

y1nHZcEl.jpg

 

h1PaSSpl.jpg

 

qLSK6h1l.jpg

 

ncrBWqfl.jpg

 

ITQAVvol.jpg

 

5zuip0El.jpg

 

AT6qhcpl.jpg

 

YgdaCcll.jpg

 

UUt50qrl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...