Skocz do zawartości

[E30] BMW 320i by Matys


Matys_

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 132
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Dzięki wszystkim za opinie :wink:

 

Wyglada super. A co do dare to mi te znie przeszkadza. Wazne ze prezentuje sie naprawde pieknie. PRzod bym tylko dopracowal zeby nizej bylo:)

 

Puki co nie ma opcji na większą glebe z przodu z powodu nie zaklepanych nadkoli.

Z przodu jest ET 5 i 9J, camber na max, lecz na razie obniżenie musi tak być, bo niżej przy skręcie wywali mi nadkole :/

Jeżeli ktoś ma jakieś cenne uwagi na ten temat to z chęcią wysłucham :-)

 

Plus małe odświeżenie tematu :

 

DSC-0476.jpg

 

DSC-0480.jpg

 

DSC-0484.jpg

 

DSC-0491.jpg

 

DSC-0496.jpg

 

DSC-0544.jpg

 

DSC-0551.jpg

 

DSC-0558.jpg

 

DSC-0571.jpg

 

DSC-0578.jpg

 

DSC-0587.jpg

 

CSC-0589.jpg

 

DSC-0606.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uchylne szybki tak by miec na postoju wiekszy przewiew :mrgreen:

ew. komplet intensywnego mycia... choc przy tak ciemnej mordzie sałabo bedzie to widoczne heh :mrgreen:

+ moze dodatkowe zegary?

 

to bym jeszcze przymodził choc nic na siłe bo i tak juz jest malyna :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...

No no właśnie kończę czytać Twój opis w Bmw Trends i powiem że autko jest git. Zmienił bym jedynie napis na dekielkach poniewaz będziesz denerwował ekipę syndykatu :wink: Darki jak darki. Replika ale ładna replika. W srebrnych jej do twarzy. Zerknij na e30.pl tam mam fotkę swoich na dekielku czarnym Dare. Być może podpasuje ci. Autko laleczka. Skuszę się zapodać je na naszą stronkę MotoPasje na facebooku. I dam jakiś opisik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem okazję widzieć w Rothenburgu. Im wiecej razy obok niej przechodzilem tym bardziej przestawalem chcieć m-pakiet u siebie. Z zewnątrz seria a robi niesamowitą robotę. Nie moglem się napatrzeć. W przyszlym sezonie jak swoją uda mi się ogarnąć to moze na jakimś zlocie sie spotkamy. P.S. starsze zdjęcia nie dzialają. Pokaz środek, masz kanapę z M3? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...