Skocz do zawartości

[e91] bmw e91 schwartz II ATS 19" M-PAK


david

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

hej,

jak dla mnie to lekko z d... wyglad, moze gdyby jakis ciekawszy kolor...

no i ten braz na felgach... :cry:

 

nie wiem skąd ten brązowy, w sumie to do niczego tutaj nie pasuje - chyba nie wytrzezwilismy dobrze i dlatego sie na kołach pojawił :-P

 

p1070254q.jpg

 

po lewej stronie za Brendonem wyłania się nowy tajny projekt kaliny w kolorze imolarot - będzie to dryftowóz z klatką ze spcjalnymi zastrzałami ...ale na razie Ciiii... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawidzie :) żeby to wyglądało dach i lusterka trzeba też zrobić na mat.

Druga rzecz: te koła muszą wypaść z tego auta bo zupełnie tutaj nie przypasowały.

 

Malowanie tych felg na brąz to był błąd bo wyglądają jeszcze gorzej niż w wersji srebrnej :)

 

Na chwilę obecną efekt jest potwornie zły ale myślę, że da radę coś z tego auta zrobić.

Przypominają mi się brązowe rotory Germana, które także były nieszczęśliwym wypadkiem przy pracy.

 

Pozdrooo zzziiiooommm !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawidzie :) żeby to wyglądało dach i lusterka trzeba też zrobić na mat.

Druga rzecz: te koła muszą wypaść z tego auta bo zupełnie tutaj nie przypasowały.

 

Malowanie tych felg na brąz to był błąd bo wyglądają jeszcze gorzej niż w wersji srebrnej :)

 

Na chwilę obecną efekt jest potwornie zły ale myślę, że da radę coś z tego auta zrobić.

Przypominają mi się brązowe rotory Germana, które także były nieszczęśliwym wypadkiem przy pracy.

 

 

zasadniczo...TAK , ELBE :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym przyczepił saperkę na tylny lewy błotnik.

Oczywiście śrubkami w wersji MILITARY GOLD CYNKEN!

 

Ew. zrób wersję "czerwony krzyż" na stickerach :-P

 

ps. zdążysz nawiercić felgi pod śrubki do festu? Czy bedziesz kleił łebki? Żeby nie było draki jak z janmensem!!!

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym przyczepił saperkę na tylny lewy błotnik.

Oczywiście śrubkami w wersji MILITARY GOLD CYNKEN!

 

Ew. zrób wersję "czerwony krzyż" na stickerach :-P

 

ps. zdążysz nawiercić felgi pod śrubki do festu? Czy bedziesz kleił łebki? Żeby nie było draki jak z janmensem!!!

 

pozdro

myślę ,że do festu to nawet jakąś klatkę do środka się uspawa i odpowiednie zastrzały porobi coby buda sztywniejsza była... a może nawet jakiś swapik siądzie żeby było jak u Bigosa :lol::lol::lol:

 

i byłbym zapomniał - błotniczki się wyciągnie ,żeby germanstajla było :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wzywaj imienia Bigosa na DAREmno, bo CI zdjęcia znikną!

 

Bigos swapa nie robił, a i zastrzałów nie chciał :/ Niebardzo rozumiem to wtrącenie o Bigosie :roll:

 

Więc teraz będziesz musiał się zmierzyć z tym naważonym bigosem i ugotowanym piwem :-P i nie mówię tu o GIERMAN STAJLU, tylko tym czymś, bo nawet nie potrafię tego sklasyfikować. No TOP SERIA to nie jest. Raczej MODERN FASHION albo jakieś TEMPORARY TAKIE, TAKIE...

 

Wracając do tematu auta, już teraz na serio.... Powiedz mi DAVID, po co Ci to było?! NIe podoba Ci się oryginał? Bo w baje o zabezpieczeniu lakieru w aucie, które prędzej czy później sprzedasz to raczej nie uwierzę. Pytam się bez negatywnych emocji. Po prostu z czystej ciekawości... ÅAJ, DEJWID, ÅAJ?! Chyba, że mam sobie wytłumaczyć - "CHCIAÅ, TO MA" lub "KTO BOGATEMU ZABRONI" itp...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zabezpieczenie zabezpieczeniem, po prostu mi się to spodobało i postanowiłem sprawdzić jak wyjdzie. Wyszło w mojej skromnej opinii dobrze. Jestem zadowolony.

Na chwilę odmieniłem auto które już zaczęło mnie nudzić i tym sposobem nie muszę go na razie sprzedawać, ot cała przyczyna tej fanaberii :wink:

 

Poza wszystkim jest to naprawdę bardzo mało inwazyjna metoda i bezpieczna dla lakieru w przeciwieństwie do oblepiania folią - które to uważam za totalne nieporozumienie, zwłaszcza cenowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, szybko się znudziłeś jak by nie patrzeć :-P

Nie wystarczyło np. zainwestować w nowe felgi?!

 

No po prostu jakoś mi nie pasi to do Ciebie. Może to ta przydługa zima? :-P

 

ps. Co do samej techniki, to ja nie mam pytań, sam z Brendonem rozmawiałem jakiś czas temu, więc sobie wyrobiłem zdanie, szczególnie w porównaniu do folii.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc teraz będziesz musiał się zmierzyć z tym naważonym bigosem i ugotowanym piwem i nie mówię tu o GIERMAN STAJLU, tylko tym czymś, bo nawet nie potrafię tego sklasyfikować. No TOP SERIA to nie jest. Raczej MODERN FASHION albo jakieś TEMPORARY TAKIE, TAKIE...

 

chyba chciałeś RACESIM napisać, ale Ci przez klawiaturę nie przeszło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A była taka ładna, czarna :)

 

Szary mat może i nie najgorszy ale z czarnego nigdy bym nie przemalował. Za to kolor felg... nie wiem jak to może się podobać :P

 

E91 to nie oldschool i nawet military green tu nie pasuje. Jak już robić dare lakier to ja bym pojechał na biały mat + czarny dach i felgi tylko i wyłącznie na czarno chociaż srebrne też by były dobre albo i czerwone :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już robić dare lakier to ja bym pojechał na biały mat + czarny dach i felgi tylko i wyłącznie na czarno chociaż srebrne też by były dobre albo i czerwone

 

Prozac, połóż się wygodnie i nie pij już więcej :)

 

Taaaa Prozac poczciwy chłop, ale potrzebuje wyraźnie przerwy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...