Skocz do zawartości

[e91] bmw e91 schwartz II ATS 19" M-PAK


david

Rekomendowane odpowiedzi

To się musiało w końcu stać (tak jak każdym moim poprzednim aucie mówiłem że m-paka nie będzie)

Przód :

201303231323001.jpg

 

201303231331001.jpg

 

Tył :

201303231325002.jpg

 

201303231326001.jpg

 

Wnętrze :

Tapicerka SKÓRA DAKOTA/TERRA LCB8 , fotele podgrzewane , elektryczne (kupiłem w niemal idealnym stanie) całość wyczyszczona i zaimpregnowana zestawem GLIPTONE GT12 i GT11 w a-s-t.pl w Tarnowie

201303231330001.jpg

Na razie nie zakładam progów bo naprawdę bardziej mi się podobają "zwykłe" od m pakietowych. Zderzaki kupiłem "w kolorze" z rysami i przytarciami (bardzo ciężko dostać zderzaki bez pdc i spryskiwaczy) ale nie lakieruję tego bo najprawdopodobniej autko dostanie nowy kolor z PLASTIDIP u Brendona :-P

 

Teraz tylko czekam na normalną pogodę i zakładam BBS CH :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 179
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

no i teraz jest zaj*biście, masz jeszcze ten gwint??

nie bo nie chcę gwintu.

pięknie Dawid!

dzięki, Kucharz

Zmiany na plus zdecydowanie - jednak skoro zmieniłes lampy z przodu zmień i tył bo jak kundel wyglada teraz.

a na jakie mam zmienić z tyłu :?::?::?: Przecież ,żeby zamontować z tyłu lci to trzeba klapę zmieniać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davidku jednak stara prawda że szewc w dziurawych butach chodzi sie sprawdza, ale tutaj w innym znaczeniu. :mrgreen: A mianowicie że psycholog sam siebie nie uleczy :lol: Ty naprawde masz zaawansowaną to chorobe! Ale nie lecz tego :twisted: Do zobaczenia w czwartek w PL bo już powinienem byc! piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davidku jednak stara prawda że szewc w dziurawych butach chodzi sie sprawdza, ale tutaj w innym znaczeniu. :mrgreen: A mianowicie że psycholog sam siebie nie uleczy :lol: Ty naprawde masz zaawansowaną to chorobe! Ale nie lecz tego :twisted: Do zobaczenia w czwartek w PL bo już powinienem byc! piwo

no co zrobić , pewnych rzeczy nie jestem w stanie sam zmienić - jedyna nadzieja w tym ,że będziemy częściej razem przebywać to skapcanieje tak samo jak Ty i nic już nie będę modził :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze powiedziawszy spodziewałem się lepszego efektu

Co prawda to tylko przymiarka,koła brudne bez dekli i auto dopiero co opuszczone z podnośnika ale jakoś mi te ch "nie siadły" :|

przód 8,5x19 et 20 z oponą 235/35/19 tył 9,5x19 et40 z oponą 245/35/19 i dystanse 20mm

...co myślicie ? szukać innego koła ?

201303251336001.jpg

 

201303251338002.jpg

 

201303251337001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

du** to to nie urywa prawdę mówiąc. Może faktycznie przy większej glebie.

gleby juz większej nie robię - spręzyny weitec są idealne do dupwozu. Prędzej zmienie koła :-P Choć najpierw chcę je przymierzyć wszystkie z deklami i umyte a przede wszystkim na równym podłożu. Wtedy się okaże czy zostają czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...