Skocz do zawartości

[E36] sedan by NoName 330i


noname

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

W auto widac wsadziles duzo serca. Az dziwi mnie ze to rodzinny sedan a nie kawalerskie Coupe. Napisz prosze jaki to model Hammanow i po ile maja bembny i ranty. Jak by CI nie podpasowaly to daj znac. 
Pozdro

 

Sa to OZ Hamann Pegasus . Aktualnie felgi maja przod 8,5" Tyl okolo 11" , ranty z przodu to 2.25 a tył 3.75"

 

noname, piekny sedanik. zawal jeszcze nerkę na black to bedize ładnie pasowałą z M-technikiem

 

Nerki raczej nie bede ruszal , chyba ze ktos zrobi mi VT i bedzie to fajnie wygladalo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

kurde tak czytam z zainteresowaniem a tu...sprzedany?  o co kaman?  

 

Kolega Yakuzatti robil sobie "jaja" :) Auto zostani Wystawione na allegro w wakacje jak juz bedzie zrobione w 100% ( czyli zalozone kola , wypchane blotniki , nowy lakier itp ) .

 

Chodzi mi po glowie nowy projekt :D:D

 

 

Może chcesz sprzedać silnik?  

 

Nie :P

 

Z tego co pamiętam kupowałeś rozpórkę na przód od Nakrętki ? ile płaciłeś ?

 

Tak mam od Nakretki , placilem 160zł z przesylka.

 

Ogolnie auto juz pali , jutro jeszcze musze zamontowac czujnik temp. odpowietrzyc , wymienic olej i moze jakis filmik nagram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos takie e36 lata wpadni noname sprawdzimy z starszym 2.8l  
(ale w koncu nie wiem?sprzedales to auto?mowisz ze na pewno sprzedales itd? ) 

 

Auto zostalo u mnie :)

 

Shreku , Filmik bedzie jutro , dzisiaj caly dzien meczylem sie z glupim czujnikiem temperatury . Jutro auto wyjedzie wkoncu z garazu :) Jak znadje chwile czasu to w piatek podjade zhamowac auto .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretny projekt  Mozesz cos pwoiedziec o spalaniu realnym ? No i jak to wyszlo na gotowo koszt swapu 

 

Jescze nie wiem jakie jest realne spalanie , bo pierwszy dzien jezdzilem dzisiaj, przy pedale w podlodze wciaga ile widzi :D Jesli chodzi o koszty to nie wiem, nie liczylem wszystkiego narazie.

 

Silniczek pracuje idealnie, zadnego dymka , przebierania obrotami itp. Osiagi tez bardzo ciekawe na g-techu przy 3 osobach w srodku 5.7 . W poniedzialek czeka mnie wizyta na hamowni oraz jak dojdzie zamowiony g-tech z allegro to zrobie testy z jedna osoba w srodku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...