Skocz do zawartości

[E30] mattim -> 320i 1987r coupe


mattim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 miesiące później...
Mattim już jej nie ma, więc mam szansę na najniższe auto, haha.

 

pozdro

 

Ale na jakim zlocie :?:

 

A dlaczego na zlocie? Nie robię auto na zlot :?

 

Mattim miał najniższe beem i ryło banię jak to wyglądało pod spodem, a do tego auto jeżdziło, haha. 15" potrzebaowała gleby, u mnie jest to samo - 17" w e34 potrzebuje gleby, dlatego nie mogłem sobie odmówić ->

 

m5stabilizatoren.jpg

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojęcie gleby w moim aucie straciło troche sens... Na co dzień jeździłem e30stką która miała prześwit 3,5cm... A gdyby ktoś sie upierał że można niżej zawsze mogłem skręcić gwinta... Tylko po co?? Żeby auto leżało podłużnicami na asfalcie?? :roll: To auto było zabawką, nie było że sie nie da... Szlifowane było ostro ale miałem to gdzieś... I też nie było zrobione na zlot, na pokaz...Nie była dopieszczona, wypucowana... Miała być niska i była (chyba...) :wink: hehh

 

Została sprzedana po cywilnemu... Wiele jej brakowało do ideału ale co tam, fajnie sie tym jeździło. Teraz mam nową (1985r) :lol: coupete i tylko na niej sie teraz skupiam, chce ją zrobić po mojemu i praktycznie od zera... Czyli tak jak zawsze chciałem zrobić e30stke. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

 

Czarna miała jedną zajebistą wadę... była czarna :wink: Aczkolwiek lubie przeglądać jej zdjecia, jednego mi tylko szkoda że nigdy jej nie widziałem w ruchu na ulicy... :|

Więc jeśli ktoś ma jakieś foty mojego byłego auta w ruchu to bede bardzo wdzieczny za wrzucenie.

 

Lesiek, dzieki wielkie za foty :wink: Bedzie na pamiątkę :wink:

 

pozdrooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mattim już jej nie ma, więc mam szansę na najniższe auto, haha.

 

pozdro

 

Ale na jakim zlocie :?:

 

A dlaczego na zlocie? Nie robię auto na zlot :?

 

Mattim miał najniższe beem i ryło banię jak to wyglądało pod spodem, a do tego auto jeżdziło, haha. 15" potrzebaowała gleby, u mnie jest to samo - 17" w e34 potrzebuje gleby, dlatego nie mogłem sobie odmówić ->

 

Obrazek

 

pozdro

 

O fuck-ale zdaje mnie się cieżko się będzie przemieszczać...

No ale jak jesteś wytrwały to spoko-świat należy do odważnych :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 miesiące później...
  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...