Skocz do zawartości
SebaE30

E36 320i --> 330i Cabrio by Seba

Polecane posty

Kolor skór jest akceptowalny, tylko zestawienie z szarymi plecami, raczkami na boczkach, nie wspominając już o tych chromach, to wg. mnie nie zbyt trafny wybór ;) Robienie na siłę czegoś indywidualnego, żeby się wyróżnić, nie zawsze wychodzi najlepiej :-P

wnętrze jeszcze nie jest w wersji finalnej. Do zmiany chromów od dawna sie przymierzam, jednak nie znalazłem maskownic w dobrym stanie :) Nowe pozostaje kupić :) Tyłów foteli takze szukam czarnych lub obszyje w kolor a rączki już są w kolorze :) 

Coś tam się ostatnio działo :)

Na tył wpadło troche szerokości i wyszło finalnie 10,5J na rancie 3,5" oraz przod 9J na rancie 3" :)

Siadło mniej więcej tak :)

img-8515.jpg

img-8516.jpg

img-8523.jpg

img-8528.jpg

img-8536.jpg

img-8538.jpg

img-8539.jpg

img-8540.jpg

Od razu się ładniejsze nadkola zrobiły

Na tych szerokościach jej pasi

Åadna jest

Ale znowu takie same auto jak każde inne na syndykacie he he co niektory by tak powiedział

Dla mnie takie same ale całkiem inne

Jak sie ostatnio okazało, cabrio stoi jeszcze u mnie w garażu, a w sumie to STAŁO... 

0fe7faf945c8a8279fa52e8f4815477a_orig.jp

... ale nie, nie sprzedałem. Cabrio zostało praktycznie w całości rozebrane na części pierwsze. 
Dlaczego ? 
A no dlatego, że właśnie stoi sobie u lakiernika gdzie dostanie nowy lakier w całości. 
Oczywiście kolor zostaje. 
A, żeby wszystko było jak najlepiej zrobione, najpierw zostanie poddane usuwaniu starego lakieru - sodowaniu, a później cała reszta czyli epoksydy lakiery i inne bajery. 
Dodatkowo, całe podwozie zostanie wypiaskowane oraz wykonana będzie renowacja podłogi, zawieszenia, wszystkie gumy i tuleje nowe itd. Podłoga prawdopodobnie zostanie zrobiona tak jak E36 wyjeżdżały z fabryki czyli w kolor piaskowy zółty, reszta pójdzie w czerń oraz wszystkie srubki, blaszki, mocowania do galwanizacji. 

Więcej zdjęć w krótce. 

336696012bfe54976496d986a47a5f38_orig.jp

8a25f3ae9f4d5a202f3a89ab3c017bf0_orig.jp

Coś   tam powolutku się dzieje. 
Auto zostało w całości wysodowane, jak sie okazało poza miejscami pod przednimi błotnikami, gdzie zbiera się syf na całym aucie nie było żadnej innej dziury czy rdzy, nie okazało się też, że jest składane z kilku. Także na ten moment jestem bardzo zadowolony. Poniżej na razie tylko jedno foto. Niebawem więcej. 

Dodatkowo wpadło kompletne pdc na tył, oraz multifunkcja do kierownicy wraz z taśmą. 

46a10d3782843b0ecedc7444de7a1612_orig.jp

13005832effd91ce7f3b4a0c24f13109_orig.jp

525c971f8a9dcb2a64c1ef90df568eb0_orig.jp

Ponadto chciałbym dopytać, czy orientuje się ktoś jak się nazywa kod koloru tego żółtego/beżowego podkładu na zdjęciu poniżej ? :)

e9a4c89f1a36fe5470c5e611b9ecc4ea_orig.jp

C.D.N. 

9 godzin temu, Piorun napisał:

Wygląda bardzo podobnie jak masa hybrydowa np. Sika.

Bardzo możliwe nawet że to Sika, tylko chodzi o kolor. Może cos z palety RALa?  

1 godzinę temu, SebaE30 napisał:

Bardzo możliwe nawet że to Sika, tylko chodzi o kolor. Może cos z palety RALa?  

Jedyne co jest napisane odnośnie koloru to Ochra (Beżowy).

1 godzinę temu, Panama napisał:

Brawa za podejście profesjonalne :) podoba mi się to bardzo.... powodzenia przy pracy wariacie

Dzięki :)

Dzisiaj przyszła taka paczka, nowe  listwy prosto od HTT :)

Niestety moje stare listwy, pomimo posiadania kilku kompletów nie nadawały się, a raczej nie wypada ich założyć na wyremontowaną karoserię ! :)

d7aabedc69d2a15f641c3ce9d3dfa09a_orig.jp

" target="_blank">Link
  • LokacjaKTA
  • Prace nad autem super, czekam na obszerną fotorelację :)