Skocz do zawartości

[e36] igore36


igore36

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem na forum od jakiegos czasu dla przypomnienia wrzuce zdjecie Mojego bylego cabrio:

cabj.jpg

 

Po bmw mialem mocne s4 b5, zachcialo mi sie mocy :D , ale strasznie duzo palilo, pozniej zachcialo mi sie mocnego diesla, wiec byl seat leon 1m top sport, ale ciagle chcialem wrocic do e36 :twisted:

No i sie udalo.. e36 na ta chwile 323i

Auto bylo strasznie zaniedbane, wszystko zrobione na sztuke, wygladalo ladnie tylko na zdjeciach, praktycznie wszystko ZAMONTOWANE na klej do szyb, pozniej powklejam fotki bo jestem w ciezkim szoku jak mozna montowac wszystko na klej do szyb :lol:

Kierownica i galka wysmarowana czyms czarnym co zostawalo na rekach itp..

Auto mam od dwoch miesiecy i dosc intensywnie przy nim dzialam, ale nie robie przy tym miliona zdjec i fotostory, dla mnie to troche pedalskie, wiec wkleje zdjecia jak autko wyglada na ta chwile piwo

 

igor1b.jpg

 

igor2.jpg

 

igor3.jpg

 

igor5.jpg

 

igor6.jpg

 

76276190.jpg

 

40548292.jpg

 

38877499.jpg

 

 

 

Do auta mam jeszcze sporo teili nie zalozonych, ktore uzupelniam kiedy tylko mam czas, postaram sie na bierzaco uzupelniac zdjecia z aktualnego stanu auta :)piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 128
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Bardzo fajny kebab, świetny kolor, świetne fotele, szkoda że znowu ZW1, widziałbym tu coś zupełnie innego bardziej pasującego do kebaba. Czy tak wydaje się tylko na fotkach, czy auto ma kilka odcieni :?: Kupiłeś ją tak wyposażoną, czy doposażałeś wszystko, tzn pakiet, felgi, zawias, kiera?

W ogóle jaki to rok, jaka specyfikacja kół, jakim tam zawias założony :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiloff,

Moja s4 na pelnym baku robilem 130-150km :)

fotele zamawialem razem z rollbarem, ktory tez juz siedzi w srodku od wczoraj

mroczeq,

Boczki mam juz ori :)

dahrek,

To nie zw1 znawco tylko Kerscher RS :)

Doposazam ja caly czas, to 96r

Kola Kerscher RS przod 8,5" na rancie 2,5" tyl 9"na rancie 3"

et22 jak dobrze pamietam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaa to od Fatuma :mrgreen: , no to w sumie ruszyłeś wnętrze, resztę poprzedni właściciel załatwił, teraz to już detale zostały :wink:

Co do felg to faktycznie, nie otworzyłem zdjęć tylko obejrzałem te małe i tak to później jest. Tak czy inaczej widziałbym tu coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to auto kazdy element ma w innym odcieniu chyba :D jak juz pisalem, robione na SZTUKE i po taniosci. Zderzak przedni zamocowany byl na wkretach, nerki wklejone na klej do szyb, listwy na klej do szyb, siatka do ogrodzen w zderzaku na klej do szyb. Ogolnie poszlo kilka tubek kleju, a na oryginalne spinki wydalem grosze :D No, ale jak kto woli..

Auto bedzie cale malowane, silnik mozliwe, ze zakupie na dniach, bo ogolnie to pod niego robie auto. Rollbar juz siedzi, zrobie jakies seszyn bo kozacko wyszedl :evil:

 

A teraz mam pytanie koledzy. Mam do wymiany zaslepke airbagu od pasazera bo jest jakas pomietoszona. Zakupilem zaslepke i nie pasuje :/ jest kilka rodzajow desek w polifcie? jak mam trafic odpowiednia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O no proszę kolejna fajna e36 na głogowie :mrgreen:

Furkę oblukałem na żywo bo lata po dzielni, wygląda bardzo fajnie ma wszystko co trzeba a i widzę ,że w planach coś konkretniejszego :mrgreen:

 

Zastanawiam się tylko czemu podniosłeś tył i zrobiłeś klina wcześniejszy setup wyglądał lepiej :/

 

ps katy masz wycięte bo drze ryja niemiłosiernie ?

 

ps też nabrałem się ,że to zw1 wzór niemal identyczny :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nerki wklejone na klej do szyb, listwy na klej do szyb, siatka do ogrodzen w zderzaku na klej do szyb. Ogolnie poszlo kilka tubek kleju, a na oryginalne spinki wydalem grosze :D No, ale jak kto woli..

 

Znam Fatuma bardzo dobrze i wiem co robił z tym autem. Co do kleju to powiem tak. Mieszkam na tym samym osiedlu co Fatum - i gdyby nie ten klej do szyb to pewnie nerki by już miał ktoś inny (tak jak mi to jakaś menda społeczna ukradła) tak samo listwy itd - tutaj ludziom wszystko klei się do rąk. Co innego jak ktoś ma własny dom i garaż. O auto dbał na miarę możliwości finansowych więc nie ma się co dziwić, że chłopak szedł po łatwości - chciał żeby auto wyglądało ładnie. Co chwila go poucował i sam lakierował co umiał... Ty igore36 masz tę przewagę że masz więcej kaski i możesz działać naprawdę grubo i znacznie profesjonalniej (niestety w naszym kraju nie każdy ma tyle szczęścia żeby godnie zarabiać)

 

A teraz co do auta w twoich rękach: Bardzo dobrze, że zamontowałeś ori soczewki, kratkę w zderzak i serducho. Kubełki wyglądają tutaj apetycznie :wytrysk: Dobrze że też te boczki wymienisz bo osobiście mi się nie widziały tutaj te głośniczki. Halo jak na mój gust za czarne. Wiem, że w twoich rękach ta becina zyska sporo na wyglądzie ale czy oprócz wsadzonych pieniędzy wsadzisz tutaj tyle serca i własnego czasu co Fatum ??? Zobaczymy. Jestem ciekaw tego projektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...