Skocz do zawartości

[e46] Marek compakt 325Ti

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 1,2 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Popularne odpowiedzi

Pie rdole nie wstawiam już żadnych zdjęci bo jak łapka z piekarzem mnie pojadą to z miesiąc będę się wstydził na forum wchodzić 

Kilka foto przed Melo na Molo  Pozdro 

Jesienna pora      Pozdro

Dodane obrazy

Nie lubię być osobą krytykującą, kwestia ilości beżu vs. czerń w przypadku środka wydaje się być sprawą dość indywidualną i ważne żeby Tobie się podobało, ale te pasy to już misz-masz się zaczyna robić.

Odnośnik do odpowiedzi

Taka mała zapowiedź 

Jeszcze jeden pas mi został bo coś śruba nie chciała się poddać a nie miałem czasu już , złoże i zrobię jakaś fotkę 

A tym czasem jedna 

IMG-20210216-072843566.jpg

Pozdro 

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, MAREK GERMAN napisał:

Nie brałem pod uwagę , od razu pytałem o Ori pasy czerwone do BMW , bez napisów  Motorsport 

Pozdro

Ja zastanawiam się do siebie także nad czerwonymi pasami tylko mam dylemat czarowne czy czerwone z napisem:roll:

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś miałem wizję na pasy Motorsport ale później tak sobie uświadomiłem że jednak nie mogą tutaj być bo to tutaj nie pasują nie ma tego charakteru co w E36 Motorsport 

Dla tego zagościły bez napisu !

Pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, MAREK GERMAN napisał:

Kiedyś miałem wizję na pasy Motorsport ale później tak sobie uświadomiłem że jednak nie mogą tutaj być bo to tutaj nie pasują nie ma tego charakteru co w E36 Motorsport 

Dla tego zagościły bez napisu !

Pozdro

W twoim przypadku chyba masz rację. W beżowym wnetrzu pasy MOTRSPORTU mogły by trochę się gryźć. No i te pasy chyba nie wychodziły w E46?:roll: Dlatego mam  dylemat czy je zakładać. Choć w czarnym wnętrzu zawsze to lepiej wygląda. 

Odnośnik do odpowiedzi

Tak nie wychodziły w e46 , też dla tego tutaj nie zagoscily , jeśli chodzi o Ciebie to musisz Ty wiedzieć czego chcesz , mi każdy cisnął że będzie gówno ale ja i tak bym je założył taka miałem wizję i tyle hehe 

Pozdro

Odnośnik do odpowiedzi