Skocz do zawartości

[e46] Marek compakt 325Ti


MAREK GERMAN

Rekomendowane odpowiedzi

Skóra wymagała pełnej renowacji , bo była mega uje...a, dla tego poszła do tapicera , ale dobrze że nie była popękana, wszystkie mechanizmy całe , maty grzane też ok, zresztą to zobaczę jak podłączymy plus do przycisków 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Łapka ten sprzet ma 10 lat , także to ma grać też i gra cos tam, jeśli chodzi o wieś tuning to spoko Twoje zdanie, jedni lubią car audio drudzy nie , wola Ori ,dla mnie zestawy oryginalne w to mega porazka, chyba że to jest logic 7

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek ja też lubię dobre audio. Wiadomo. Ale przy takich projektach jak Twój czy inne z PD takie zabudowy są po prostu powiem "nie fajne", żeby nie było, że znowu się przypierd... Nie wygląda to "oryginalnie". Myślę, że wiesz o co mi chodzi ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś to na żywo?czy tylko znów oglądasz fotki bo Ty królem internetu jesteś , przyjedź na zlot pogadamy zobaczysz sobie projekty z bliska nie przez ekran smartfona albo laptopa, wracając do audio to sory ale też masz słabe pojęcie o tym widzę , u mnie zdecydowanie musi grać wygląd jest na drugim miejscu , sam na tym sprzęcie mam 134dbl (zmierzone)także nawet jeśli, to zadko otwieram bagażnik , to ma grać w środku nie wystawiam tego na pokaz !jeśli ktoś chce zobaczyć to wiadomo otworze bagażnik i tyle!poczytaj sobie o sprzętach Orion , Orion HP (głośnik)

Ten głośnik jest tak duży że nie mieści mi się w zabudowie bez bassreflexu z boku który by mnie satysfakcjonował, bo tak też to chciałem zrobić 10 lat temu , wzmacniacze miały być na dole schowane ale są tak duże że potrzebują dodatkowego chłodzenia , dla tego taka zabudowa nie inna!poza tym dzięki takiej zabudowie (tj comapct) mam trochę bagażnika w środku a to też chciałem miec

Pozdro

Ps. Oczywiście bez spiny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha nie umiesz podać argumentów to atakujesz? Odpisałem Ci na poziomie ale widzę nie umiesz zrozumieć że ktoś ma inne zdanie. Możesz to zrobić jak chcesz. Jest to tak czy inaczej rzeźba dla mnie i nie muszę tego oglądać na żywo żeby mieć swoje zdanie. Nawet jak ktoś dobrze spasował audio bo takie też widziałem to mi się to nie podoba bo dla mnie to agro tuning. Ja wiem że Ty robisz super i jest inaczej... ale nie dla mnie. Oby nie było tak samo profesjonalnie to wykonane jak ten słynny Twój przycisk :razz:

PS.

Bez spiny jak to mówisz haha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coooo?przeciez podałem Ci argumenty , dlaczego tak to jest zrobione a nie inaczej , czytaj ze zrozumieniem !bo widzę że tylko zdjęcia lubisz oglądać!

Pozdro

Ps, chyba na Elite nie zasługuje bo łapka twierdzi że tutaj jest agro tuning i wieś tuning 

Ps.2 przycisk będzie zrobiony z drukarki 3d i nie w całości tylko dwa ,bo niechcący jak czyściłam kokpit to wyrwałem port USB hehe także możesz być szczęśliwy że zniknie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...