Skocz do zawartości

[e46] Marek compakt 325Ti


MAREK GERMAN

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 16.02.2020 o 20:42, MAREK GERMAN napisał:

Spokojnie mam to głęboko w du..e , działałam dalej 

 

Pozdro 

Oczywiście Marku możesz mieć to głęboko i ja Ci nie zabraniam ale takie tłumaczenie jest stosowane przez 90% właścicieli strucli z fb gdzie robią gnioty a potem "tobie nic do tego ważne by się właścicielowi i nie przejmuję się hejterami" albo dodać warto ostatnio modne tutaj Ty nic nie stworzyłeś, pochwal się swoimi tuningami :) Jesteś od dawna na forum i przypomnij sobie jakbyś został za to pojechany za starych dobrych czasów syndykatu? Co by powiedziała stara gwardia 5-6 lat temu? Pamiętasz? Pamięta ktokolwiek jeszcze? Nawet jeśli ten panel jest ori to nie współgra z resztą. Nie potrzeba wysublimowanego zmysłu estetycznego by to dostrzec. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, elmo napisał:

 albo dodać warto ostatnio modne tutaj Ty nic nie stworzyłeś, pochwal się swoimi tuningami :) 

Elmo  ale co się dziwisz o ten tekst..  najlepiej przecież  samemu nic nie robić ale oceniać jak to ktoś spierdolił robotę.. każdy mądry  ale sam nic nie robi..... taka  prawda... daleko szukać z ostatnich przykładów.. i zaznaczam że nie mam nić do czlowieka ale piekarz zawsze dużo gadał a koniec końców  no wyszło jak wyszlo... ja,osobiście  cenię  sobie opinię ale ludzi  którzy coś robią a tacy   co tylko gadają i to wszystko  to ich opinia mi .. lata, wisi  i powiewa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Dzięki, ale coś tam jeszcze jest do zrobienia, plany są na nowy środek i na zmianę kół ,pierwszy będzie raczej środek, no i znów będę musiał zająć się zderzakami bo dwa są do roboty, przod od odprysków znów heheheheheheh a Tył ktoś mi przypierdolil na zlocie chyba w bok i mam mikro pękniecie ehhh no życie 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Coś tam się dzieje 

Ostatnio kupiłem w dobrym stanie środek , grzane sporty manualne, miały być w pełnej elektryce ale cóż mnie roboty dla mnie 

received-2663902630519198.jpgupload png

 

Od razu wyczyściłem boczki i wygluszylem reszta poszła do tapicera na pełną renowację plus wymianę gąbek w podudziu 

IMG-20200720-170925.jpg

Boczki same po czyszczeniu 

IMG-20200720-173450.jpg

IMG-20200726-095152.jpg

Tutaj już od tapicera , nie wiem jak w realu wyglądają bo jestem na wakejszyn ale jak wrócę to założę to 

Resized-20200806-110814.jpg

Resized-20200806-110823.jpg

Resized-20200806-110736.jpgpost a pic

Resized-20200806-110748.jpg

Resized-20200806-110713.jpg

Oczywiście jeszcze mnie czeka podłączenie grzanie dup , ale są wiązki do tego, kupię jeszcze kable i  myślę że sobie poradzę 

 

Z mechaniki to słychać pompę wspomagania także kupiłem regenerowana z allegro, zobaczymy co i jak 

IMG-20200728-234411.jpg

 

IMG-20200728-234417.jpg

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, MAREK GERMAN napisał:

Właśnie że nie , do zielonego czarny beżowy tofi będzie dobrze wyglądał , ale to zobaczycie na Molo , 

W zimę planuje kupić jeszcze zderzak tylny z pdc, pomaluje przód i tył na nowo , 

 

Pozdro

Dobór wnętrza do auta to sprawa indywidualna. To auto jest Twoje i ma podobać się Tobie a co reszta powie czas pokaże. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy dalej z tematem 

Środek "stary wyjęty" bierzemy się za lutowanie 3 pinów do kostek pod siedzieniem plus dwa do guzików od podgrzewania kolejne 3 kable podłącze z elektrykiem bo jeden z nich trzeba wpiąć w skrzynkę z bezpiecznikami a nie chce żeby się coś spaliło 

IMG-20200814-120333.jpg

IMG-20200814-133008.jpgkeyboard each key is a screen

IMG-20200814-133011.jpg

IMG-20200814-133022.jpg

IMG-20200814-153107.jpg

IMG-20200814-162047.jpg

IMG-20200814-162146.jpg

IMG-20200814-162200.jpgпроверка мыши онлайн

IMG-20200814-162211.jpg

IMG-20200815-213343.jpg

Jeszcze czeka mnie wymiana podłokietnika plus mieszki do gałki i ręcznego na bezowe ale nie wiem czy zostawić tak jak jest czy może jednak dać w kolor środka ?!

Myślę jednak że siadło to bardzo dobrze , kolorystyka do budy jak najbardziej dla mnie przemawia 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiana środka jak najbardziej na "+"!!! Rozjaśniłoto środek i nadało świeżości  wnętrzu.  Jeśli chodzi o kolor mieszka to także miał bym dylemat, jasny pasował by napewno do skór ale z drugiej strony to rasowy german więc musi być też ciemno. Jak mówił klasyk : " jest pięknie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, feconi napisał:

Zostaw ciemny tunel, pasuje do czarnej deski i dekorow. Jakbyś miał jasną deskę jak np. u mnie, wtedy mus beżowy by pasowało.

Fajna nowa świeżość we wnętrzu.

No właśnie też tak myślę co do kolorystyki choć w przyszłości wpadnie deska taka jak u Ciebie i inne boczki , także co do środka to jeszcze nie powiedziałem koniec 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem obecność kolorów jasnych w tym wnętrzu jest już na odpowiednim poziomie. Mieszek od gałki i ręczne oraz podłokietnik za bardzo będą raziły beżem. 

Tak jak Damian napisał, jakbyś miał tunel jasny to spoko ale w tej konfiguracji zostaw tak jak jest teraz bo jest dobrze i ze smakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...