Skocz do zawartości

[e46] Marek compakt 325Ti


MAREK GERMAN

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, MAREK GERMAN napisał:

grabol, co roku mi to piszesz ze mobil taki i owaki, ale jak narazie daje rade, może kiedyś sie na inny skusze ale teraz zostaje ten co jest,

 

pozdro

 

ps, dokładnie rok temu zmieniałem olej i zrobiłem ponad 5tys km i olej był jeszcze zlocisty

:D  nie ma się co dziwić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2017 o 08:36, KUJON napisał:

Jak jest zdrowy silnik to i na Mobilu będzie dobrze. Ja mam M54 które nie bierze oleju a zalewam je Shellem za 100zł bańka od 6 lat. W Innych moich M54 lałem Valvoline, Motule itp cuda po 200zł za bańkę i jak brał silnik olej tak samo na tych renomowanych chlipał nic mniej. Jak jest silnik zdrowizna i krótkie interwały olejowe do 10 tys. km to bedzie na każdym oleju pracować jak należy. 

KUJON, bo shella nawet M54 nie chce chlać! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎16‎.‎10‎.‎2017 o 09:12, Thepiekarz napisał:

A ja mam takie pytanie od czego ta skrzynia jest taka uwalona?

Delikatnie sie poci bo uszczelniacz jest do wymiany ale to w wolnej chwili sie zrobi!dla mnie mechanika jest na pierwszym planie :-)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, powiem Wam mordy ze nie myślałem ze będzie az tak dobrze, sam wykres z hamowni juz cieszył bule ale dźwięk jak odpaliłem u Stammka i pojechalem sie przejechać, bezcenne!drze sie jak stare poczciwe M50, przy tym projekcie to była wisienka na torcie to co chciałem!

 

pozdro

 

ps , dźwięk

 

https://m.youtube.com/watch?v=wYfPYfZP5cc&feature=youtu.be

 

https://youtu.be/wNKEt7j9sts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...