Skocz do zawartości

[e46] Marek compakt 325Ti


MAREK GERMAN

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, mam maly problem żeby wejść na forum, przez komps wogole nie mogę i tylko tel zostaje

 

W poniedziałek montaż zestawu:

Barany+katy Schmiedmann (cały zestaw)od Kamila z HTT

WP_20170928_13_47_47_Pro.jpg

WP_20170928_13_49_03_Pro.jpg

WP_20170928_14_06_30_Pro_2.jpg

WP_20171002_12_55_50_Pro.jpg

WP_20171002_15_35_36_Pro.jpg

WP_20171002_17_03_50_Pro.jpg

WP_20171002_18_50_00_Pro.jpg

 

tutaj już po lekkim upalaniu

WP_20171003_09_55_12_Pro.jpg

 

Wczoraj tez bylem na,hamowni i tu,zdziweinie(hamowalem już tu compacta 3raz)

 

barany.png

 

Na zielono hamowalem go po zmianie końcowego od MG MOTORSPORT i wkładki K&N

Na czerwono po tym samym tyle,ze już z baranami i katami Schmiedmann

 

215,3km i 265.5Nm wiec jestem meeeeega zadowolony!

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, dolot jest z drugiej strony, więc chyba aż tak dużych strat ciepło z kolektorów nie wyrządzi. A pod maską jest bling bling, bandaż nie wygląda tak estetycznie :) pięknie siadło, dobre kreski, dobrze, wiem co można na takim secie ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, MAREK GERMAN napisał:

ja tez jestem mega zaskoczony wynikiem!jeśli chodzi o strojenie to narazie nic nie grzebie!tylko cieszę sie dźwiękiem no i lepszym odejsciem

 

pozdro

Fajnie by było jakbyś dał jakiś filmik jak auto chodzi na tym wydeszku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.10.2017 o 14:59, dawid82 napisał:

Marek pomyśl teraz nad wystrojeniem ECU i jest kropka nad i myślę, że te 230 kucy wypluje a to w compocie będzie już dobry wynik. 

Jeśli faktycznie można tyle wyciągnąć dzięki takim modyfikacjom to się zastanawiam czy nie lepiej moje M54B22 zmienić na M54B25  zamiast ładować M54B30 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też czekam na jakiś filmik z odsłuchu wydechu. wuodek też sie bije z myślami czy wsadzić b25 które łatwo znaleźć i tanio kupić i do tego nie trzeba zmieniać osprzętu a wtedy zaoszczędzoną kasę wsadzić właśnie w bajery typu dolot i wydech. Z drugiej strony ze zdrowej b30 można wyciągnąc po wystrojeniu wtedy około 260km a to już sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie pany niech sie jeszcze troche wypali i wtedy cos tam nagram, na FB mam filmik z hamowni jak sie drze :-)

ale lecimy dalej 

serwis olejowy + filtry

WP_20171011_14_51_59_Pro.jpg

stara chlodnica po ogledzinach wygladala strasznie wiec tez wleciala nowa

WP_20171011_18_24_02_Pro.jpg

WP_20171011_14_52_05_Pro.jpg

no i zdjecia baranow i katow 

WP_20171011_15_09_56_Pro.jpg

WP_20171011_15_10_11_Pro.jpg

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiesz o Mobil1? Czemu ten olej? Widzę, że ludzie o nim zapomnieli, a kiedyś go używałem i byłem zadowolony w sumie. Testowałeś coś innego czy od początku go lejesz?

Ale ten wydech siedzi, jak zły. Zazdroszczę jak cholera, muszę mieć to samo u siebie.

A, Pany zobaczcie sobie ten filmik na pejsbooku, myślę że słychać w miarę jak brzmi, dla mnie agresywnie i dość głośno, jak na cichszy tłumik od MGMotrsprt i to nieprzepalone. Dla mnie bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiłeś mnie z tym Mobilem :shock:

W PL od wielu lat nie mamy mobila. Jest to szit z dodatkami a jakość pozostawia wiele do życzenia... Zalej go Millers'em i wówczas będziesz pewien, ze olej ma prawidłowe właściwości przy rozruchu a przed wszystkim przy dużej temperaturze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grabol, co roku mi to piszesz ze mobil taki i owaki, ale jak narazie daje rade, może kiedyś sie na inny skusze ale teraz zostaje ten co jest,

 

pozdro

 

ps, dokładnie rok temu zmieniałem olej i zrobiłem ponad 5tys km i olej był jeszcze zlocisty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest zdrowy silnik to i na Mobilu będzie dobrze. Ja mam M54 które nie bierze oleju a zalewam je Shellem za 100zł bańka od 6 lat. W Innych moich M54 lałem Valvoline, Motule itp cuda po 200zł za bańkę i jak brał silnik olej tak samo na tych renomowanych chlipał nic mniej. Jak jest silnik zdrowizna i krótkie interwały olejowe do 10 tys. km to bedzie na każdym oleju pracować jak należy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...