Skocz do zawartości

[e46] Marek compakt 325Ti


MAREK GERMAN

Rekomendowane odpowiedzi

no to lecimy, malymi kroczkami

 

polka zostala zjechana do zera, to co widac tez zostalo zerwane

 

WP_20170116_15_36_54_Pro_zpsz5cvqfpv.jpg

 

a tutaj zajalem sie u lakiernika plastikami, wyszlo nawet spoko 

 

WP_20170119_15_54_46_Pro_zpskyv3zhds.jpg

WP_20170119_15_54_50_Pro_zpslwzzbpby.jpg

WP_20170119_17_35_41_Pro_zpsn5myosf1.jpg

WP_20170119_17_35_54_Pro_zpsdjdxtrxa.jpg

 

reszta fot jak juz przyjdzie wszystko od tapicera

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw papier 240 na klocku i do zera pozniej 320 i na to zwykly czarny mat tam na jednym foto macie jaki sprej,

Dwie warstwy poleciały i do wyschniecia

 

Pozdro

 

Ps, jak się przyjmie to moze z reszta polecę bo powiem wam ze jak mam kupować nowe z aso a po spotkaniu z torebka lub pierscionkami Angeli to jest to samo co bylo, ta guma schodzi, ladnie to wygląda ale nie jest trwale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) jeśli jest zdrowa b25 to bym pomyślał o kompresorze a jesli swap to warto się zastanowić nad n52b30 zawsze to 258 KM lub ciut więcej katalogów a nie 231:)

Chłopaki wrzucili u mnie m54 b30 zmiana z n42b18 i micha się śmieje do teraz..po prostu relax za sterem a jak białe popada to trzeba się skupić..compi ma potencjał i plus pasuje wszystko plug and Play u Ciebie Marku nawet aku jest z tyłu więc jak ktoś nie sprawdzi po nabici oznaczeń pod kolektorami na bloku to nie jest w stanie ogarnąć oczami czy to 2.5 czy 3.0 pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem temat s54 w compactie..silnik komp chlodzenie skrzynia (np znalezienie nie zajechanej manualnej w normalnych dięgach graniczy z cudem) wał hamulce półosie od m3 i robi się ok 25 tyś + ...tu już nie pasuje wszystko tak pięknie owszem rzeźby w grodzi itp nie trzeba robić ale jak pamiętam klima węże itp wszystko trzeba mieć od m3 z tego co kojarzę jest rozpisany na niemiaszkowym syndi temat niebieskiego m3 Compacta wyszło pięknie i drogo. Mając taki budżet pokusilbym się o swap...m5 v8 a w marzeniach v10:) często klamoty są w zbliżonych pieniądzach a awantura na asfalcie większa:) przykład kolegi (założył rodzinę i zakończyl projekt na sprzedaży golej budy) kupujemy gole z3 i wstawiamy v10 z m5 rzadkość byłaby jak syrena sport (poprawcie mnie jeśli jest jakiś projekt w kraju) tak samo z compactem kolegi budżet zakładał ok 70 max 80 tys na gotowo i mógł się ślizgnąć o kolejne 15...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym się zgodzę, że jednak n52 to raczej nie opłacalna inwestycja. Ale znowu m54b30 wiadomo nie będzie się wiązało z wielkimi przeróbkami aczkolwiek nie wiem czy sam bym się w to pchał jeżeli to 2.5 co siedzi daje radę. Wiadomo że wszystko to wena twórcza właściciela no ale czy gra warta świeczki ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobają te mody właśnie dlatego że są robione z gustem i bez pośpiechu. A wracając do tematu obszycia półki sÄ·óra specjalna lub impregnacja? bo pod tym kloszem non stop dostaje uv u mnie już tkanina robi się jaśniejsza. Kiedyś myślałem o desce w skórce ale znajomy tapicer mi odradził temat całkowitego obszywania- kwestia demontażu całości i marszczenia się cienkiej skórki w lecie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze mialem juz polkę obszytą w skórze w poprzedniej e36 i nic sie nie działo, 2- lata byla i bylo ok, co do alcantary to myślałem o tym, ale odpuscilem temat!

 

To podlokietnik po złożeniu z pladtikami

 

WP_20170123_12_01_56_Pro_zps2raug0ea.jpg

WP_20170123_12_01_35_Pro_zpsy8vrngze.jpg

[url=http://s1329.photobucket.com/user/marekgerman/media/WP_20170123_12_01_35_Pro_zpsy8vrngze.jpg.html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...