Skocz do zawartości

[e46] Marek compakt 325Ti


MAREK GERMAN

Rekomendowane odpowiedzi

jak chcesz Marek mogę być pierwszy który Ci to powie w oczy , ale się zastanawiam czy warto się Tobie narażać bo jam jest niebieski Mirek, a ty żeś zielony już :) .  A tak na poważnie to daj dużą navi do środka i masz skończony środek, bo tak zawsze będzie to radio się gryzło z całością 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko Dawid generalnie jestem wyluzowany tylko z czasem jak posiedzisz na forum i poczytasz wypowiedzi niektorych to zrozumiesz 

 

wpadne to zobaczysz sobie to, powiem Ci zeby duza navi kupic musialbym wydac na radio przynajmiej 2tys plus ok 500 na nowy stelaz a dla mnie jest to bezsens bo popierwsze z nawigacji nie kozystam bo z tel jest dokladniejsza i tak jak jest teraz jest ok

 

pozdro

 

PS. z ta ramka i radiem alpine jest tak jak porownac bryle compact- coupe, jak komuś podoba sie ori radio to nie wiem jak swietna bedzie dorobiona ramka to i tak to skrytykuja, tak samo jest z compactem moj jest zrobiony ale i tak dla wiekszosci jest to damskie, krótkie bmw, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, nie zwróciłem uwagi wcześniej na to, że tak radio wyglądało 5 lat temu, na zlocie jeszcze nie byłem, więc okazji nie było żeby Ci powiedzieć w oczy :D ale nie o to chodzi. Jak pisałem wcześniej, wiem, że żeby zrobić to tak jak powinno i wyglądać i grać jednocześnie trzeba wsadzić w to kupę hasju. Ale tak samo kupę hajsu wsadziłeś w koła i gwint, prawda? Jeśli chcesz mieć pierwszoligowy efekt, wiadomo, trzeba hajs wyłożyć. Tu nie chodzi o to żeby sie czepiać czy krytykować, ale nie może być tak, że wszycy "się poklepujemy po plecach". Inni chcą Ci tylko podrzucić ewentualne, lepsze wyjście z sytuacji.

Peace :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działaj działaj :) podziwiam ten projekt bo łączy nas wiele :D

co do ramki, też mam coś podobnego zainstalowanego bo seryjne radio oprocz tego, że ładnie sie komponuje to zwykła lipa. Jak się ma zrobione granie to nie można tego wgl ustawić. Ja na początku miałem taka zwykla najtansza, ale zainwestowałem w taką droższa za prawie 100zł z jakiegos sklepu car audio i fajnie się to zgrało. Listwy nie odstają, radio nie wypada, nie ma żadnych szpar, jest lux.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zrobione dwie ramki, tzn radio jest umocowane do plyt mdf w ramce z klimatronikiem i nie mam mowy zeby radio wypadalo albo cos takiego, do tego mam zrobiona druga ramke zew, ktora jest zrobiona pod radio alpine, tak zeby radio bylo skierowane na kierowce 

 

pozdro

 

edit:

 

jako ze auto stoi rozebrane i jezdzic sie nie da to przerabiamy gwint, narazie stary wyjety i czekam za springami, jesli to nie pomoze to ten moge sobie w pupe wsadzic bo zakres regulacji jest beznadziejny...

 

2015-03-05-1516_zpsekw23gcf.jpg

 

do tego zderzaki juz u lakiernika, robia sie 

 

male spawanko plastiku 

 

2015-03-06-1523_zpsbab8m3wt.jpg

 

no i tu juz zaklejone dziurki po wkretach do tablicy 

 

2015-03-06-1518_zpszojtd7fy.jpg

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...