Skocz do zawartości

[E39] szachmat --> 523i


szachmat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Po kilkumiesięcznych poszukiwaniach znalazłem swoje wymarzone auto ;) Jest to E39 523i w M pakiecie.

 

Typ 523I (EUR)

Typoszereg E E39 ()

Seria 5

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M52/TU

Pojemność skokowa 2.50

Moc 125

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor SCHWARZ 2 (668)

Tapicerka STOFF HEADLINE/ANTHRAZIT (G3AT)

Data prod. 1999-07-12

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

P337A M SPORTPAKET M Pakiet sportowy

S339A SHADOW LINE Shadow-Line

S403A GLASDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny, elektryczny

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S465A DURCHLADESYSTEM System załadunku

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S705A M SPORTFAHRWERK II M Podwozie sportowe II

S710A M LEDERLENKRAD M Kier. sport. wielofunk.

S715A M AERODYNAMIKPAKET Pakiet areodynamiczny M

S773A EDELHOLZAUSFUEHRUNG Wersja z drewna szlachetnego

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S775A INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT Podsufitka antracyt

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

S788A M LEICHTMETALLRAEDER Obr. BMW, st. le. indywid.

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy/Austria

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Bordliteratur deutsch

S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL Brak konserwacji pokrycia zewn.

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

 

Składanie Information

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S464A SKISACK Worek na narty

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat

 

 

Oto rozkodowany VIN auta.

 

Oprócz tego co w vinie to ktoś niestety zmienił sprężyny na jakieś niższe i siedzą teraz jakieś czerwone nie wiem co. Ale wrócą seryjne M sport jak najszybciej mi się uda.

 

Plany jakie przewiduję zrealizować w aucie to:

-zmiana felg na 17/18 calowe (najprawdopodobniej rondle 0021)

-springi na seryjne M sport

-podtlenek LPG

-czarna skóra, najlepiej elektryczna

 

 

A dalej się zobaczy ;)

 

dsc_0976.jpg

dsc_0977.jpg

dsc_0981.jpg

dsc_0987.jpg

dsc_0990.jpg

dsc_0991.jpg

dsc_1006.jpg

dsc_1024.jpg

dsc_1028.jpg

dsc_1051.jpg

dsc_1055.jpg

dsc_1058.jpg

 

 

A wiejski znaczek z kierownicy już zniknął. Zastąpił go znaczek Alpiny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ale !!!

 

Znaczek alpiny jest lepszy niż to M. Ze znaczkiem alpiny już auto kupiłem, więc poinformowałem tylko, że już siedzi tam coś innego, bo wiedziałem, że będą głosy o tym, że to M jest zue :)

Poza tym chciałbym tez może obszyć kierę a wtedy nić wybrał bym w kolorach alpiny i pomyślał nad wstawkami z alcantary coby się komponowało ze skórą może.

 

Auto nie ejst w stylu german i nie będzie. Ale myślałem o dziale top seria :) Dlatego miły Panie tam chciałbym mieć swój temat, gdyż to auto chciałbym aby było po prostu zadbane i dobrze utrzymane, zachowując przy tym jak najwięcej z oryginału i nr vin. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przeciez ona nawet na tych springach jest KOZA .. co do wnetrza ja bym zostawil - sam mam takie - i uwazam ze jest ono milion razy lepsze od skory ktora po pierwsze w 99% przypadkow jest juz wypierdziana i wysiedziana .. po drugie w lecie sie klei, w zimie zimno .. skora jest fajna w cabrio .. napewno te listwy bym wymienil drewniane na jakies inne - te sa tragiczne ...

 

co do liftow/nie liftow zamienilbym przod na bialy kierunek a tyl na przedlift - jak samochod przedliftowy to zostawic go tak ..

 

tak z ciekawosci - jaki ma przelot ze kiera do obszycia ? a poza tym to radzilbym sobie dokladnie posprawdzac silikon na kazdych drzwiach czy nic nie wylazi ;) bo w wielu E39 ktore ogladalem byly juz tam purchelki ;)

 

jedyne co zazdroszcze to koloru ;) jednak czorny bumer to czorny .. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko pytanie czy jest sens robic z przedlifta polift???

 

Wg mnie taki sam sens jak robić auto bez m pakietu auto z m pakietem, czy wkładając do golasa dokłądki alpiny czy felgi alpiny czy inne takie rzeczy. Kazdy zmienia auto pod własne upodobania i własny gust.

 

Co do kiery i znaczka. Ja tego nie zmieniałem po prostu już kupiłem ze znaczkiem alpiny, czy zmienię? Nie wiem jeszcze, a przebiegu ma rzekomo 167tys, po ogólnym stanie auta wygląda na rezczywisty ale udokumentowany nie jest więc na 100% nie wiem. A kiera jest wyślizgana szczególnie z lewej strony, ktoś dużo śmigał na mydełku fa :)

 

oo, auto z wrocławia, widziałem je wielokrotnie jak przejeżdzałem obok Kacpra, niestety nigdy z bliska, ale wyglądała nieźle :wink:

 

No właśnie od Kacpra je kupiłem :) Pozdro dla niego jak przegląda temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od jakiegoś czasu na forum zakładane są galerie aut które nie idą w GS

 

a no właśnie od jakiegoś czasu się nad tym zastanawiam miało nie byc więcej galeri w Top Seri chyba że maga rodzynki ... :/

 

szachmat nie bierz tego do siebie poprostu przypomiały mi się początki galeri mojego e39 ...

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest GS tylko Top seria ;) Gleboszuraczem to nigdy nie będzie bo 1. E39 cięzko bardzo nisko postawić 2. Nawet nie chcę jej zbyt nisko stawiać, Wystarczy mi Taka gleba, która doda uroku i znacznie poprawi prowadzenie auta. Ale chcę żeby został zachowany komfort jazdy i brak problemów przy hopkach itp. Tak jak jest teraz mi odpowiada, ale przy mniejszych kołach może wejdą jednak sprężyny ori M sporta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, znam Twoje auto ;) Ale mimo wszystko dla mnie pozostaje punkt 2 :D A Gleba, która jest u Ciebie MI się już nie bardzo podoba, dla mnie wygląda na zbyt przysadzoną, szczególnie ten tył ;)

 

szachmat nie bierz tego do siebie poprostu przypomiały mi się początki galeri mojego e39 ...

 

Spoko luz, do siebie nie biore ;) Ale nawet nie wiedziałem, że miały być tlyko jakieś rodzynki w Topie teraz czy coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, znam Twoje auto Ale mimo wszystko dla mnie pozostaje punkt 2 A Gleba, która jest u Ciebie MI się już nie bardzo podoba, dla mnie wygląda na zbyt przysadzoną, szczególnie ten tył

 

Hmmm takie forum i tutaj lubimy przesadzoną glebe! Ja mam obnizone e46 na nienajgorszej feli ale nie ma go tutaj bo po za tym nic wiecej nie ma i nie zamierzam robic z niego germana, więc nie będe na siłe pchał się na forum które ma inne załozenia! Dlatego się dziwie że wkleiłes tu auto z opisem ze gleby nie bedzie i w sumie nie wiele bedziesz z autem robił :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jeszcze ile z autem będę robił, podałem tylko plany takie najbliższe, na których postaram się w pierwszej kolejności skupić, jak będę miał kasę.

 

A co do tego auta na forum, to po praz kolejny mówię, że auto jest w TOP SERII a nie w PG, więc nie wiem dlaczego tak wszyscy krzyczą, że to auto tutaj się tak bardzo nie nadaje.

 

Chyba, że ja źle zrozumiałem po co jest dział TOP SERIA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie lecial w polift, bo po co...

 

przedlift tez ma swoj urok, nawet wiekszy niz nowszy model e39tki, ktorego smiga po drogach od zaebania :wink:

 

BH na przod, na tyl ori pomaranczki i przy tym kolorze bedzie gitez-majonez :twisted:

 

do tego zamiana felg na jakies fajne 18tki lub jesli nie chcesz duzj gleby to 19tki...

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...