Skocz do zawartości

[E36] coupe 330is by IvanSusanin


IvanSusanin

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to nie musi być tej m-pakietowej kiery ta co jest tez jest fajna

 

Autko bardzo fajne, ale potrzebuje dobrego koła np oz futura

 

Brakuje mi tu też skórzanego wnętrza

 

Całkowicie zgadzam się z tobą, ale mamy na Białorusi z dobrym zabawka jest bardzo trudno znaleźć .....

 

Skórzana tapicerka Myślę, że wkrótce będę .....

 

Tak, tak, naklejkę na przednim błotniku .....

 

naklejka feeee jest, auto ładne.

 

widać efekty Twojej pracy.

 

Przykro mi, nie rozumiem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 462
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Я не прыхільнік такіх фільтраў, але гÑта выдатна, Ñ ÑпадзÑÑŽÑÑ, што будзе працаваць добра 8)

 

Nie jestem fanem dolotów, ale ten mi się wyjątkowo podoba i pewnie będzie robił robotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie zgadzam się z tobą, ale mamy na Białorusi z dobrym zabawka jest bardzo trudno znaleźć .....

 

A jak wyglada sprawa z wysylka paczek na Bialorus?

Sporo ciekawych felg pojawia sie tutaj na forum, czy na allegro nawet, wiec nawet jezeli u was ciezko cos ciekawego dostac to mozna przeciez zamowic zza granicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny zestawik :mrgreen: , szukaj foteli z m3.

 

Tak, chcę spocząć na M3 ...

 

 

Nie jestem fanem dolotów, ale ten mi się wyjątkowo podoba i pewnie będzie robił robotę

 

Staram się zwiększyć pojemność silnika .... wkrótce iść na stoisko do pomiaru HP ...

 

p/s Ð’Ñ‹ размаулÑеце па БеларуÑку?

 

 

A jak wyglada sprawa z wysylka paczek na Bialorus?

Sporo ciekawych felg pojawia sie tutaj na forum, czy na allegro nawet, wiec nawet jezeli u was ciezko cos ciekawego dostac to mozna przeciez zamowic zza granicy ;)

 

Nie twierdzą, jeden może, ale ostatecznie nie jest tak tani...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ðн добра піша па-беларуÑку, У мÑне быў ÑÑбар з БеларуÑÑ–, даведаўÑÑ Ñ‚Ñ€Ð¾Ñ…Ñ– :lol:

 

Piszę trochę po białorusku, miałem koleżankę, która mnie trochę nauczyła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ðн добра піша па-беларуÑку, У мÑне быў ÑÑбар з БеларуÑÑ–, даведаўÑÑ Ñ‚Ñ€Ð¾Ñ…Ñ– :lol:

 

РаÑтлумач калi лаÑка, хачу наклеiць крыж на пÑÑ€Ñднее крыло, Ñк у Ð²Ð°Ñ Ñƒ уÑiÑ…, цi можна мне гÑта зрабiць, вельмi падабаецца Ñк ён там выглÑдае....не будзе гÑта нарушÑннем?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ðн добра піша па-беларуÑку, У мÑне быў ÑÑбар з БеларуÑÑ–, даведаўÑÑ Ñ‚Ñ€Ð¾Ñ…Ñ– :lol:

 

РаÑтлумач калi лаÑка, хачу наклеiць крыж на пÑÑ€Ñднее крыло, Ñк у Ð²Ð°Ñ Ñƒ уÑiÑ…, цi можна мне гÑта зрабiць, вельмi падабаецца Ñк ён там выглÑдае....не будзе гÑта нарушÑннем?

 

 

 

Ð’Ñ‹ любіце крыжы? прычÑпы Ñ– не глÑдзіце на іншых. Калегі не Ñ€Ñкамендуюць Ñ‚Ð°ÐºÑ–Ñ ÑтыліÑÑ‚Ñ‹Ñ‡Ð½Ñ‹Ñ Ð´Ð·ÐµÐ¹Ð½Ð°Ñць, але ваш аўтамабіль Ñ– вы павінны быць задаволеныÑ. Яны толькі раÑць. Тут вы знойдзеце не крыжы, глÑдзець у інтÑрнÑце.

 

напрыклад:

http://moto.allegro.pl/krzyz-maltanski-german-style-cult-tuning-najtaniej-i2392682161.html

 

Я ÑпадзÑÑŽÑÑ, што вы разумееце :mrgreen:

 

Jeśli podobają Ci się krzyże to je załóż i nie patrz na innych, koledzy nie są za takimi zabiegami stylistycznymi, ale to Twój samochód i Ty masz być z niego zadowolony. Tutaj "firmowych" krzyży nie znajdziesz, musisz poszukać w necie, jakiś naklejek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ðн добра піша па-беларуÑку, У мÑне быў ÑÑбар з БеларуÑÑ–, даведаўÑÑ Ñ‚Ñ€Ð¾Ñ…Ñ– :lol:

 

РаÑтлумач калi лаÑка, хачу наклеiць крыж на пÑÑ€Ñднее крыло, Ñк у Ð²Ð°Ñ Ñƒ уÑiÑ…, цi можна мне гÑта зрабiць, вельмi падабаецца Ñк ён там выглÑдае....не будзе гÑта нарушÑннем?

 

 

 

Ð’Ñ‹ любіце крыжы? прычÑпы Ñ– не глÑдзіце на іншых. Калегі не Ñ€Ñкамендуюць Ñ‚Ð°ÐºÑ–Ñ ÑтыліÑÑ‚Ñ‹Ñ‡Ð½Ñ‹Ñ Ð´Ð·ÐµÐ¹Ð½Ð°Ñць, але ваш аўтамабіль Ñ– вы павінны быць задаволеныÑ. Яны толькі раÑць. Тут вы знойдзеце не крыжы, глÑдзець у інтÑрнÑце.

 

напрыклад:

http://moto.allegro.pl/krzyz-maltanski-german-style-cult-tuning-najtaniej-i2392682161.html

 

Я ÑпадзÑÑŽÑÑ, што вы разумееце :mrgreen:

 

 

ДзÑкуй... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...