Skocz do zawartości

[E36] BMW E36 328I Cabrio


Damian1984

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 510
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Pisałem już wcześniej że światła są na wylotkę :) Tylko teraz jeszcze nie ich czas na razie zajmuje się innymi rzeczami .

 

Będą najprawdopodobniej takie

f0c4703064fa1dbcmed.jpg

7faef1e1450059ffmed.jpg

9be453d190c0dac4med.jpg

 

Ale na 100% jeszcze nie wiem . Może jakieś inne mi się bardziej spodobają .

 

Mam takie może naiwne pytanie ale czy progi z m-pakietu są inne do np. cabrio/coupe a inne do sedana ? czy może to wszystko jedno jest i z sedana pasują do cabrio i odwrotnie ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Teraz takie małe pytanie , zna może ktoś jakiś dobry zakład w Krakowie lub w okolicach gdzie można wypolerować ranty ?

 

Pozdrawiam

 

Ja mam kolesia jakbys chcial to wal na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam na razie nic się w samochodzie nie zmieniło , czekam aż felgi wrócą z polerki (podobno mają być w piątek ) i wtedy zbieram się ostro za zmiany :) Wkońcu sezon się zbliża :)

 

Dwa zdjęcia z dzisiejszej sesji tak dla przypomnienia jak wygląda :)

 

5904b97971045906m.jpg

 

e40aca4d2ec3978bm.jpg

 

Pozdrawiam

 

EDIT: Zapomniałem o zdjęciu silnika troche brudny :)

 

8cec0e572a3c9de4m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Przyszły w końcu felgi :) Zrezygnowałem z polerki na lustro dla wygody .

Opony tył Dunlop Sp9000 225x35 przód chwilowo te co miałem 205x40 .

 

Na razie nie patrzcie na prześwit z tyłu :) idzie już do mnie gwint na tył , a na przód jeszcze nie założyłem .

 

Kilka zdjęć sorry że brudny samochód ale pogoda nas nie rozpieszcza ostatnio . Lepsze zrobię jak pogoda się poprawi .

 

7bccc5c7e050d32em.jpg

 

d673f5ffe5d19305m.jpg

 

81562b24ae319fcbm.jpg

 

215662174e979803m.jpg

 

a299bf8bb5225c34m.jpg

 

Na przód trzeba wrzucić dystans z 15 mm . Trochę za mało wystaje .

 

589c66e3e5ccd184m.jpg

 

I na koniec porównanie 215x40 na dziewiątce a 225x35 na dziesiątce .

 

278005a741f93da5m.jpg

 

Przez weekend porobię dokładne zdjęcia Kerscher-ów także w przyszłym tygodniu powinienem je wrzucić do działu sprzedam .

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodu masz nie 9" tylko 8,5" Jak wsadzisz 15mm dystansu to rzycze powodzenia. Felgi te zawsze mi sie podobaly i jest super. Jak posadzisz to na glebe to zobaczysz ze nie musi byc dystansu z przodu. Troche dziwnie wyglada wieksze profil opony z przodu niz z tylu. Jak juz to na tyl 245/35 albo przod 205/40. Wtedy sie to troche wyrowna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodu masz nie 9" tylko 8,5" Jak wsadzisz 15mm dystansu to rzycze powodzenia. Felgi te zawsze mi sie podobaly i jest super. Jak posadzisz to na glebe to zobaczysz ze nie musi byc dystansu z przodu. Troche dziwnie wyglada wieksze profil opony z przodu niz z tylu. Jak juz to na tyl 245/35 albo przod 205/40. Wtedy sie to troche wyrowna.

 

Wiem że felga z przodu jest 8.5 .

Z przodu jest 205/40 :) Ale tylko tymczasowo . Będzie najprawdopodobniej 195/40 .

 

A porównanie na ostatnim zdjęciu jest do Kershera którego miałem z tyłu a on miał 9 cali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wyglądu ładne autko, oby nie zaczęła wychodzic jazda poprzedniego właściciela ;)

zmiany ida w dobrą stronę, choc z felgami to chyba nie do końca, ja bym wolał popracowac nad tymi co masz. Nie powiem - rondell 0058 są fajnymi felgami na start bo nie są zbyt drogie i tez nad nimi długo myślałem i pewnie gdybym nie dorwał hamannow to może w końcu z braku laku skończyło by się na rondelkach, no ale wtedy obowiązkowo rant do polerki!! :) inaczej nic specjalnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego masz dobrą bazę pod GERMANA :wink:

Fakt przednie lampy feee :x

Dołóż M-Pakiet i już będzie lepiej :!:

I nie przejmuj się tym katowaniem-każda beemka na tym forum i innym forum była kiedyś w pewien sposób katowana, moja też :-D po prostu tak już jest z tymi autami...

 

Katowaniem się nie przejmuje :) Na razie chodzi jak złoto (odpukać ) i oby tak dalej .

A to że każda tak była to pewne na 100% przecież emeryci nie jeździli nimi w niedziele do kościoła :)

German będzie , Lampy na 100% lecą z auta , M-pak też będzie kompletny :) ale wszystko powoli :)

 

czarny2891 moim zdaniem te rondle na samochodzie się ładniej prezentują od tych Kersherów . Ale każdy ma swój gust :)

 

xdave mam ją większą ale niewiele .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...